Jednou vetou

FOTO: Svahy lyžiarskeho strediska Vrátna Malá Fatra spestrili fašiangové masky

Lyžiari vo fašiangových maskách počas podujatia Turvoni na svahu v lyžiarskom stredisku Paseky vo Vrátnej doline 26. januára 2019. FOTO TASR - Erika Ďurčová
Fašiangové masky spestrili v sobotu svahy lyžiarskeho strediska Vrátna Malá Fatra. Podľa marketingovej manažérky lyžiarskeho strediska Natálie Šimovej zopakovali podujatie Fašiangová lyžovačka po dobrom minuloročnom ohlase.

Doplnila, že najväčším lákadlom bolo získanie skipasu za jedno euro pre lyžiarov v maskách. „Všetci zákazníci v celotelovom kostýme mohli získať skipas za jedno euro do celého strediska. Čiže mohli sa lyžovať v lokalitách Chleb, Poludňový Grúň a Paseky. Snehu máme dostatok, keďže nám nasnežilo. Máme vytvorený základ z technického snehu a momentálne je prírodný sneh, takže podmienky sú veľmi dobré,“ povedala Šimová.

Akcie na sobotu a nedeľu. Júj, ale toho bude

Fašiangovú atmosféru umocnil aj program pre deti. „Pre všetky deti máme hry, súťaže, maľovanie na tvár a lyžovačku im spríjemňoval aj maskot Šmolko. Súťaže a hodnotné ceny sme pripravili aj pre dospelých lyžiarov. Minulý rok malo podujatie veľký úspech, masiek bolo dosť v detskej aj dospelej kategórii,“ dodala moderátorka podujatia Dominika Nena Rothová z usporiadateľskej agentúry.

Fotogaléria:

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru