Jednou vetou

Hľadáte program na víkend? Prinášame vám výber tých najlepších akcií

Víkendové tipy posielajte na redakcia@hlavne.sk

fotokoláž hlavne.sk

Čaká nás dokonalý slnečný víkend s teplotami od 21 do 26, v nedeľu až do letných 31 stupňov Celzia. O nič horčí nebude ani program, ktorý bude bohatý na kultúrne, aj športové podujatia. Pozrite si výber tých najlepších akcií, ktorý prináša hlavne.sk.

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

SOBOTA

V sobotu vás už od rána privítajú jarmoky po celom Slovensku, napríklad v Rajeckých Tepliciach, Častej, Oslanoch, Michalovciach, Gelnici či Nemšovej.  Hody a dožinky bude oslavovať Nitra, Lutište, Oščadnica a Senica. Na Deň obce sa môžete tešiť v  Michalovi na Ostrove, Košeci, Opatovskej Novej Vsi, Vlkanovej a Radave.

FOTO: Vinczeovci na výlete. Pozrite sa, čo rieši Viktor s Adelou!

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

O kultúrne akcie v sobotu určite núdza nebude. Čaká vás Western Show v Omšení, Sunny Dam Festival v Námestove, či Štítnické hradné hry v Štítniku. Koncert Doroty Nvotovej Večer s pesničkami si budete môcť vypočuť v Bratislave, koncert skupiny Amiral vás čaká v Štrbe. Kultúrne leto si budete môcť užiť v Hnúšti.

FOTO: Chcete sa v lete ochladiť? Nechoďte k moru, skúste tieto jaskyne!

Športovci sa v sobotu môžu tešiť na Vlkanovský beh ktorý prebehne vo Vlkanovej, či obľúbený Beh nočným Breznom na mestskom okruhu v dĺžke 7400 metrov. Známa Spartan Workout Tour prebehne v sobotu v Prievidzi a Kurz tejpovania pod dohľadom skúsených terapeutov môžete absolvovať v Košiciach.

FOTO: Takto vyzerá tohtoročná festivalová móda!

NEDEĽA

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

Dni obce oslávi v nedeľu Košeca, Chmeľnica a Michalová, vo Veľkom Mederi budú prebiehať Dni Svätého Štefana. Na Hody sa môžete tešiť v Senici, Chtelnici, Lutišti, Semerove a Oščadnici. Folklórne podujatie Trnavská Brána bude prebiehať v Trnave a Remeselnícky jarmok v Turzovke.

FOTO a VIDEO: Pozrite si tie najkrajšie miesta na zemi!

Nedeľa bude bohatá najmä na kultúru. Katarína Koščová a Daniel Špiner vystúpia vo Zvolene, známa Lucia Bíla bude koncertovať v Štrbe, Kandráčovci so svojim Mega turné vystúpia v Bratislave. Muzikálový festival Jozefa Bednárika prebehne v Sliači a Výstavu obrazov Jána Maľu uvidíte vo Zvolene.

FOTO: Jasmina a Rytmus zvládajú rodičovstvo na jednotku!

Môže vás zaujímať

Pyrotechnici zlikvidovali nájdenú vojenskú muníciu