Jednou vetou

Hlavné mesto opravuje cesty v Rači, Starom Meste a Petržalke

Cestné práce na Bajkalskej ulici 7. apríla 2018 v Bratislave, archívne

foto: TASR

Mesto pokračuje v oprave Drotárskej cesty, Rybničnej ulice a Jiráskovej ulice

Bratislava pokračuje v opravách komunikácií v Rači, Starom Meste a Petržalke. Hlavné mesto to uviedlo na sociálnej sieti. „Napriek koronavírusu ide život v našom meste ďalej a my využívame aj toto obdobie na rekonštrukcie našich ciest,“ uviedlo mesto, ktoré momentálne pokračuje v oprave Drotárskej cesty v Starom Meste, Rybničnej ulice v Rači a Jiráskovej ulice v Petržalke.

Od utorka 14. apríla mesto pokračuje v prácach na Drotárskej ceste. „Práce sú zamerané aj na opravu priľahlých chodníkov medzi Búdkovou a ulicou Na Hrebienku,“ uviedlo mesto. Predpokladaný termín úplného ukončenia stavebných prác na Drotárskej ceste je 10. mája.

Od piatka 17. apríla do 24. apríla pracujeme na oprave Rybničnej ulice v Rači, v úseku od križovatky ulíc Nad Válkom, až po budovu KJG (Rybničná 49). Doprava je od kruhového objazdu v smere z Vajnôr možná cez ulice Pri starom letisku, Dopravná a Pri Šajbách, premávka je usmernená prenosným dopravným značením. Od pondelka 20. apríla opravuje mesto Jiráskovú ulicu v Petržalke v úseku od Švabinského po Ševčenkovu. „Opravíme tu povrchy štyroch jazdných pruhov a priľahlých chodníkov. Predpokladané ukončenie prác je 31. mája,“ uzavrelo mesto.

FOTO: Most sa mení na totálny tankodrom. Majú ešte ľudia veriť na opravu?

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru