Jednou vetou

Je tu dušičkový víkend: Navštívte tieto zaujímavé akcie!

Víkendové tipy posielajte na redakcia@hlavne.sk

autorská koláž hlavne.sk

Dušičkový víkend na začiatku novembra prináša podľa SHMÚ chladné počasie, dážď a zamračené na celom území Slovenska, s teplotami od 5 do 18 stupňov Celzia. Pozrite si výber akcií, ktorý prináša hlavne.sk!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

SOBOTA

Začiatok víkendu bude bohatý predovšetkým na Halloweenske párty. Tie vás čakajú v Partizánskom, Bratislave, Liptovskom Mikuláši, Novákoch, Bojničkách či Svätom Jure. Mairee & Najtanečnejší Halloween sa bude konať v Trnave a Hawaii & Halloween Party v Tatralandii.

Staré dušičkové tradície: Čo vlastne vieme o ich histórii a minulosti?

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

Trh – Piac – Markt a Novembrový Burzoblšák budete môcť v sobotu navštíviť v Bratislave, Lampiónový sprievod v Banskej Bystrici a o hlade ani smäde vás nenechá Večera s ochutnávkou vín Masaryk v Hornej Lehote. Mozart Festival sa bude konať v Bratislave a Divadelná jeseň v Lučenci.

Halloween je tu: Oslávte ho s týmito strašidelnými hitmi!

Výstava Toto! Je kabinet ilustrácie X. od Kataríny Slaninkovej bude k dispozícii v Banskej Štiavnici, Výstava Denisy Hargašovej a Ľudmily Krieschovej v Bratislave a Kolektívna výstava: Choreo_grafika v Trebišove.

Strašidelná Bratislava: Z týchto 3 miest vám bude behať mráz po chrbte

NEDEĽA

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

Na nedeľný program sa môžu tešiť predovšetkým naši najmenší. Čaká ich Divadlo FÍ: Koralový svet v Bratislave, rodinná akcia Super svet v Nitre, divadelné predstavenie Normenov svet v Senci, Rozprávkový november na Starej radnici vo Zvolene, aj muzikál Peter Pan v Bratislave.

Čas na jesenný výlet? Tieto miesta v Európe musíte navštíviť!

Kultúrne podujatia čakajú v nedeľu aj dospelých. Tešiť sa môžu na improvizačnú show Pánska šatňa v Bratislave, pikantnú komédiu Háta – Zamilovaný sukničkář v Žiline, jedinečný koncert Fragile QUEEN a šiesty ročník Mozart Festivalu v Bratislave.

Slováci pre dobrú vec: Študentovi vyzbierali čarovnú sumu!

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Bratislavský Ružinov otestoval zamestnancov škôl, nie všetky výsledky boli negatívne