Kuriózna nehoda v Bratislave. To ako zaparkoval?

Kuriozita sa stala pri ziazde z Dolnozemskej ulice na Betliarsku ulicu

autorská koláž hlavne.sk, čitateľ

Parkuje, alebo sa len nevedel rozhodnúť kam odbočiť? Do redakcie sme dostali fotografie nášho čitateľa, ktorý si v bratislavskej Petržalke všimol neobyčajnú nehodu. Podľa záberov si to odniesli len plechy, plasty a podvozok vodila. Opatrnosti nie je nikdy dosť ani na rozmrazenej vozovke.

FOTO: Nakupovali do poslednej chvíle alebo si len tak posedeli na kávičke

Sneh a namrznuté cesty v týchto dňoch potrápili takmer celé Slovensko. Najvážnejšie úseky ostávajú naďalej najmä v severných a severovýchodných okresoch. Aj v hlavnom meste sa tento týždeň stalo niekoľko kolízii.

Politici sa pýtajú primátora Valla: Všimol si vôbec, že nasnežilo?

Meteorológovia neustále aktualizujú predpovede a pravidelne informujú o výkyvoch počasia, či výstrahách (viac tu). Výnimkou tento týždeň nebola ani Bratislava. Najväčšiu galibu narobilo v hlavnom meste sneženie ešte v utorok (8. 1.). Zdá sa však, že opatrnosti nikdy nie je dosť aj na upravenej vozovke.

MOTO: Vyskúšali sme nový najmenší Citroën. Neuveriteľne prekvapil!

Náš čitateľ si všimol kurióznu nehodu v Petržalke, kde auto ostalo na stredovom ostrovčeku. „Asi nevedel, či vľavo, alebo vpravo. Lenže auto sa nedá rozdvojiť…,“ uviedol Ján, ktorý nám poslal fotografie do redakcie.

FOTOGALÉRIA: (kliknite na miniatúry)

VIDEO:  Ty ko*** !!! – vrieskala na Cibulkovej otca vodička po búračke v Bratislave

Môže vás zaujímať

Polícia začala v súvislosti so streľbou v Dubnici trestné stíhanie