Levice: Lúpežník bez zábran napadol ženu

Poznáte ho? Volajte 158

zdroj: Polícia SR

Maskovaný lúpežník včera nadránom v Leviciach vošiel do herne na Severnej ulici a od pracovníčky žiadal peniaze. Svoje vyhrážky zdôraznil s nožom v ruke. Z herne si odniesol 150 eur. Potom ušiel nevedno kam. Polícia po ňom pátra.

Kriminalisti žiadajú o pomoc verejnosť. Zlodej bol vysoký približne 175 cm, štíhlej postavy. Oblečenú mal bielu mikinu s kapucňou, sivé tepláky, na rukách zelené rukavice a obuté mal plátenné  tenisky.  Na tvári mal  bielu masku.  Hovoril po slovensky.

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície z Levíc začal trestné stíhanie vo veci zločinu lúpeže.

Krátko pred lúpežou sa v herni  nachádzal muž, ktorý by mohol polícii podať svedeckú výpoveď. Preto polícia žiada tohto  svedka, aby sa prihlásil na oddelení, nakoľko by mohol pomôcť pri objasnení tohto skutku. Taktiež žiada o pomoc občanov, ktorí muža na zázname spoznali,  aby kontaktovali políciu.

AUTENTICKÉ VIDEO Z PREPADU:

Lúpež v Leviciach

AUTENTICKÉ VIDEO: LÚPEŽNÍK BEZ ZÁBRAN NAPADOL ŽENUKedy? 20.3. o 02:40Kde? herňa na Severnej ulici v LeviciachKto? približne 175 cm muž štíhlej postavyČo? s nožom v ruke ohrozoval pracovníčku herne, viackrát zopakoval "daj peniaze", ulúpil 150 eurĎalší opis páchateľa: Oblečenú mal bielu mikinu s kapucňou, sivé tepláky, na rukách zelené rukavice a obuté mal plátenné tenisky. Na tvári mal bielu masku. Hovoril po slovensky. V druhej polke videa je mladý muž, ktorý bol v herni pár minút pred lúpežou. Evidujeme ho ako svedka a vyzývame, aby sa prihlásil na polícii, nakoľko by mohol pomôcť pri objasnení tohto skutku.Ak máte akékoľvek informácie o páchateľovi alebo svedkovi, oznámte ich na číslo 158.

Posted by Polícia Slovenskej republiky on 21. marec 2018

zdroj: Polícia SR 

 

Môže vás zaujímať

Koniec týždňa bude slnečný, teploty 17 až 22 stupňov C