Jednou vetou

Mestské kúpalisko v Trebišove pripravuje na letnú sezónu viaceré novinky

Na snímke prípravné práce na mestskom kúpalisku v areáli vodných športov v Trebišove.

Foto: TASR

Viaceré novinky na letnú sezónu pripravuje pre návštevníkov kúpaliska mesto Trebišov. Podľa prednostu trebišovskej radnice Petra Sováka ho otvoria v sobotu 23. júna o 10.00 h.

Ako priblížil, na kúpalisku pribudli nové prvky, ako aj toalety pre imobilných návštevníkov. „Máme tu tri bazény – detský, stredný a veľký. Pripravujeme nové reproduktory, takže hudba bude kvalitnejšia. Takisto plánujeme wifi pripojenie, aby návštevníci letného kúpaliska mohli používať internet. Vynovili sme nátery v bazénoch, natrie sa ešte plot. Okolo plota zo západnej strany pribudli stromčeky. Robia sa ešte menšie úpravy na športoviskách, aby bolo kúpalisko pripravené pre návštevníkov tak, ako má byť. Nájdu tu príjemné prostredie, blízko je mestský park,“ uviedol pre TASR Sovák.

Čítajte viac: Vláda uvoľnila pre okres Trebišov 1,5 milióna eur

Vstupné podľa jeho slov ostáva nezmenené. Deti do troch rokov majú bezplatný vstup, od troch do desiatich rokov zaplatia jedno euro, od desiatich do 15 rokov 1,50 eura a osoba od 15 rokov 2,50 eura na celý deň.

„V minulom roku bola sezóna slabšia, pretože bolo dosť premenlivé počasie. V tomto roku meteorológovia predpovedajú pekné slnečné počasie,“ dodal Sovák.

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru