Jednou vetou

Konečne dofrčal. Všetkým sa ušli v Bratislave sladkosti od Mikuláša.

Na vianočné trhy v Bratislave zavítal Mikuláš na netradičnom dopravnom prostriedku

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Deti sa ho konečne dočkali a dospelí si to tiež nenechali ujsť. Do centra Bratislavy opäť prišiel Mikuláš a s ním aj rozprávková Vianočná električka. Tú spolu so svojimi pomocníkmi - čertom a anjelikom odparkoval pri historickej budove SND, aby mohol porozdávať deťom sladkosti. Pozrite sa, ako sa všetci tešili. (fotogaléria nižšie v článku)

Takáto električka sa len tak nevidí. Pozrite sa, čo čakalo na cestujúcich!

Štvrtkový podvečer v centre Bratislavy bol o niečo výnimočný, veď bol Mikuláš. Ten po roku opäť zavítal do hlavného mesta miesto na saniach a sobieho záprahu na rozprávkovej Vianočnej električke. V tej sa dokonca nachádza aj malebný betlehem s jasličkami.

Hudobníci spomínajú: Mikuláša milujeme dodnes

Mnohí si nenechali ujsť túto príležitosť a fotografovali sa nielen s Mikulášom, ale aj jeho pomocníkmi – anjelikom a čertom, ktorý potom rozdávali sladkosti na Staromestských vianočných trhoch.

NÁŠ TEST: Zisťovali sme, na koľko Vás vyjde jedlo a pitie na vianočných trhoch

Než prišlo na rozdávanie drobných darčekov, na pódiu sa prestriedali talentované deti zo základných škôl a predviedli hudobno-tanečný program, ktorým sprevádzal známy moderátor RTVS Ďuro Turis.

Ten neskôr všetkých vyzval, aby nahlas zavolali Mikuláša, keďže sluch mu už dobre neslúži, nakoľko roznáša darčeky celé roky. Napokon sa ho deti dočkali a za peknú básničku, alebo pesničku si odniesli domov sladkosti.

SÚŤAŽ: Vieme, kto zažije Mejdan roku 2018 s Michalom Davidom

Pozrite sa, ako sa všetci tešili. Celú galériu nájdete pod videom nižšie:

FOTOGALÉRIA: (kliknite na miniatúry)

Pridajte sa k nám na facebooku – NÁJDETE NÁS TU

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru