Jednou vetou

Premávku električiek na Račianskej po nehode obnovili

Ilustračná foto

TASR

Premávka električiek na Račianskej ulici v Bratislave bola po rannej nehode auta s autobusom obnovená. Na sociálnej sieti o tom informuje Dopravný podnik Bratislava (DPB).

aktualizované: 9:00

Cestujúcich podnik upozorňuje, že treba ešte rátať s možnými meškaniami, kým sa električky napoja na svoje stále trasy.

Električky bratislavskej MHD nemohli v utorok ráno pre nehodu auta s autobusom premávať po trati na Račianskej ulici. Kým neboli spoje obnovené, DPB zaviedol náhradnú dopravu.

Na Račianskej ulici pre nehodu nejazdia električky

Na Račianskej ulici v Bratislave nepremávajú električky. Dôvodom je nehoda auta s autobusom. Dopravný podnik Bratislava (DPB) na sociálnej sieti) informoval, že zavádza náhradnú dopravu. Cestujúci musia rátať s meškaniami.

„Električky linky 3 z centra mesta premávajú len po zastávku Blumentál, následne pokračujú cez Trnavské mýto na Zlaté Piesky po trase linky 4,“ upozornil DPB. Náhradné autobusy X3 budú premávať medzi zastávkami Blumentál a Vozovňa Krasňany. Električky X3 premávajú v úseku Vozovňa Krasňany – Rača.

FOTO: Diaľnica D1 je po nehode čiastočne prejazdná v obidvoch smeroch

„Aktuálne zháňame všetky voľné vozidlá a budeme sťahovať aj autobusy z niektorých liniek,“ uviedol dopravca. Premávka električiek bude obnovená ihneď po odstránení nehody.

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru