Jednou vetou

NDS bude v Bratislave a jej okolí opravovať vozovky diaľnice D1 a D2

Ilustračné foto.

Foto: TASR

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) bude v týchto dňoch opravovať vozovku diaľnice D1 v úseku Bratislava - Senec a Mierová ulica - Senecká cesta. Tento víkend by sa mali vodiči v hlavnom meste pripraviť aj na dopravné obmedzenie na diaľnici D2, a to v úseku mosta Lafranconi v smere na Malacky.

Pre opravu D1 v úseku Bratislava – Senec, v 26 až 26,5 kilometri (v smere na Žilinu), bude od piatka 22.00 h do pondelka 24. júna 6.00 h čiastočne uzavretý vonkajší jazdný pruh pravého jazdného pásu diaľnice. Doprava bude vedená vo voľných jazdných pruhoch.

FOTO: Poriadne mu naložili. Pozrite sa, čo mal Hrčka pred kanceláriou v Petržalke

V rovnakom čase budú dopravné obmedzenia aj v úseku Mierová ulica – Senecká cesta, v kilometri 9,7 až 9,8 smerom na Žilinu. „V obidvoch opravovaných úsekoch budú opravy pozostávať z odfrézovania pôvodnej vozovky a následného kladenia nových asfaltových vrstiev,“ spresnila NDS.

Vodiči by mali zvýšiť svoju pozornosť aj na estakáde bratislavského mosta Lafranconi v smere na Malacky, kde budú opravovať výtlky pri mostných záveroch. Obmedzenie potrvá od piatka 21.00 h do nedele (23. 6.) 23.00 h.

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru