Jednou vetou

Nehoda v Malackách: Motorkár skončil s ťažkými zraneniami

Ilustračné foto

TASR

Dopravná nehoda motocykla s autom, ku ktorej došlo v pondelok (9.4.) v popoludňajších hodinách v okrese Malacky, si vyžiadala ťažké zranenia motocyklistu.

Podľa doterajších informácií o 16.45 h v úseku cesty druhej triedy medzi obcami Lozorno a Jablonové viedol 36-ročný vodič motocykel. „Počas prechádzania pravotočivej zákruty z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel do protismernej časti vozovky, kde následne došlo k zrážke s tam idúcim motorovým vozidlom,“ informoval v utorok bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff. Pri nehode došlo aj k poškodeniu ďalšieho auta.

Motocyklista utrpel viaceré ťažké zranenia, s ktorými ho letecky transportovali do nemocnice. Vodiči vozidiel sa podrobili dychovej skúške na prítomnosť alkoholu v dychu s negatívnym výsledkom. U motorkára nariadili v tejto súvislosti odber krvi. „Vyšetrovaním okolností, ako aj príčin, ktoré predchádzali dopravnej nehode, sa zaoberá príslušný útvar Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Malackách,“ uzavrel hovorca.

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru