Jednou vetou

TRAGÉDIA: Nehoda pri Nitre si vyžiadala 12 obetí, z toho štyri deti

Predbežne 12 ľudských životov si vyžiadala dopravná nehoda, ktorá sa stala na zlatomoraveckej ceste I/65 neďaleko Malanty pri Nitre.

autorská koláž hlavne.sk, Facebook Polície SR

Pri tragickej nehode autobusu a nákladného auta zahynulo zatiaľ 12 ľudí, z toho štyri maloleté deti. Ďalších 17 ľudí je zranených, traja ťažko. Informovali o tom ministerky vnútra a zdravotníctva Denisa Saková a Andrea Kalavská, ktoré sú na mieste nešťastia.

aktualizované: 22:23

 „Evidujeme 12 mŕtvych, z toho sú štyria maloletí, 17 zranených. Na mieste je 30 zasahujúcich hasičov z Nitrianskeho, Trnavského, Bratislavského a Banskobystrického kraja. Sú tu štyri hasičské sanitky, zasahuje 15 policajtov,“ opísala Saková.

Pellegrini zavítal medzi slovenských vojakov na Cypre, ocenil ich prácu

Kalavská doplnila, že traja ľudia zo 17 zranených majú ťažké zranenia a nie sú mimo ohrozenia života. „V týchto chvíľach jedného z nich operujú,“ poznamenala.

Na mieste zasahovali dva záchranárske vrtuľníky, sedem vozidiel záchrannej zdravotnej služby. Nemocnice nápor zranených podľa ministerky zvládajú. Zranených previezli do nemocníc v Nitre, Nových Zámkoch, Topoľčanoch a Leviciach.

Ministerka vnútra Denisa Saková na krátkom brífingu na mieste nehody informuje médiá:

Uverejnil používateľ Denisa Saková – Ministerka vnútra SR Streda 13. novembra 2019

 

Momentálne na mieste vykonávajú stabilizáciu autobusu. Ministerka Saková nevylúčila ďalšie obete. „Uvidíme, či pod ním (autobusom) nie sú ďalší mŕtvi. Ak áno, bude to najhoršia nehoda od Polomky v histórii Slovenska,“ vyhlásila.

Z Bratislavy nejazdia vlaky smerom do Komárna, vlak zrazil človeka

V Jelenci je zriadené intervenčné centrum. Nachádza sa v ňom podľa ministerky 16 psychológov od hasičov, desať psychológov z Policajného zboru (PZ) a duchovná služba PZ.

Podľa predbežných informácií nehodu zrejme spôsobilo preťažené nákladné auto, ktoré schádzalo dolu kopcom, pod váhou nákladu sa rozkývalo a narazilo do protiidúceho autobusu. Zasiahlo ho v zadnej časti a autobus vletel do jarku. V autobuse sa viezli prevažne mladí ľudia, ktorí sa vracali zo škôl. Išlo o linku prímestského autobusu na trase Nitra – Jelenec s časom odchodu autobusu z Nitry o 12.50 h, linka 403431, spoj číslo 5.

 

Autobus postavili na kolesá, počet obetí ostal nezmenený

„Havarovaný autobus sa pomocou ťažkej vyslobodzovacej techniky podarilo dostať na kolesá. Pri udalosti zasahovalo 63 príslušníkov HaZZ s 25 kusmi hasičskej techniky,“ uvádzajú hasiči.

Hasiči poďakovali aj okoloidúcim vodičom, ktorí boli na mieste udalosti prví a s pomocou autolekárničiek asistovali pri množstve zranených až do príchodu ďalších záchranných zložiek.

Havarovaný autobus sa podarilo dostať na kolesá, počet obetí zostal nezmenený 🚨Havarovaný autobus sa pomocou ťažkej…

Uverejnil používateľ Prezídium Hasičského a záchranného zboru Streda 13. novembra 2019

Kalavská: Nemocnice sú pripravené pomôcť všetkým zraneným pri nehode

Nemocnice sú pripravené prevziať a poskytnúť zdravotnú starostlivosť všetkým zraneným pri dopravnej nehode, ku ktorej došlo v stredu v poobedných hodinách blízko Nitry. Na sociálnej sieti to uviedla ministerka zdravotníctva Andrea Kalavská.

„Operačné stredisko, ako aj všetky okolité nemocnice sú v pohotovosti a poskytujú prvú pomoc zraneným. Vo Fakultnej nemocnici Nitra už lekári operujú pacienta vo veľmi vážnom stave. Záchranné zložky rozvážajú ľudí aj do nemocníc v Nových Zámkoch, Topoľčanoch, Levíc a Zlatých Moraviec,“ priblížila šéfka rezortu zdravotníctva. Rovnako vyjadrila nad situáciou „nesmiernu ľútosť“.

Proces s mladíkmi, ktorí zaútočili na manželský pár v MHD, prerušili

Na mieste tragickej nehody zasahovali dve posádky leteckých záchranárov

Pri tragickej nehode autobusu, ku ktorej došlo pri obci Malanta neďaleko Nitry, zasahovali dve posádky leteckých záchranárov. Vrtuľník z Nitry si po pristátí priamo na mieste prevzal 15-ročného chlapca s vážnym úrazom hlavy a ťažkou poruchou vedomia.

Záchranári mu zabezpečili základné životné funkcie a po napojení na umelú pľúcnu ventiláciu bol chlapec letecky transportovaný do Fakultnej nemocnice v Nových Zámkoch. „Tam bol v kritickom stave odovzdaný do rúk lekárom oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny,“ uviedla hovorkyňa leteckých záchranárov Zuzana Hopjaková.

Druhá posádka záchranárskeho vrtuľníka z Banskej Bystrice si na mieste prevzala 61-ročného pacienta s podozrením na poranenie hlavy. „Po ošetrení a podaní liečby bol v stabilizovanom stave záchranárskym vrtuľníkom prevezený do Fakultnej nemocnice F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici,“ doplnila Hopjaková.

Ministerstvo obrany poskytlo pozostalým obetí nehody vojenských psychológov

Vojenská polícia zároveň pomáha pri regulácii dopravy na základe požiadaviek Krajského dopravného inšpektorátu Nitra. „V prípade ďalších požiadaviek na techniku ozbrojených síl alebo personál, sme pripravení okamžite pomôcť. Sme absolútne súčinní rezortu vnútra a záchranárskym zložkám,“ poznamenal minister obrany Peter Gajdoš.

Výdatné zrážky boli v posledný hodinách najmä v Nízkych Tatrách

Kónyová: Zlatomoravská cesta bola vždy nebezpečná, bolo treba dávať pozor

„Vždy to bola nebezpečná cesta, museli sme si dávať pozor, špeciálne v pondelok a piatok. Bola to cesta prvej triedy a keď niekto nedodržoval predpisy alebo značenie, to vždy záviselo na vodičovi, ako zareaguje. Ja som bola zodpovedný vodič, mala som za sebou v autobuse ľudí. Cez Malantu som jazdila dlhé roky, veď diaľnica vtedy nebola postavená. Celá sa chvejem, keď som počula v rádiu o tejto tragédii,“ povedala Kónyová, ktorá bola jedinou vodičkou diaľkových autobusov v bývalom ČSSR.

Najazdila viac ako dva milióny kilometrov na autobusoch na tejto trase a potom na rozšírenej trase z Banskej Bystrici do Bratislavy bez nehody. K možným príčinám nehody sa nechcela vyjadrovať. No podľa jej slov je veľmi pravdepodobné, že vodič nákladného auta mohol dostať mikrospánok.

„Ja som ako vodič vyrážala touto cestou o 5.20 h zo Zlatých Moraviec do Nitry, potom som zase vozila žiakov z Nitry do Moraviec. Napokon o 8.05 h ráno som vyrážala do Bratislavy, cez Malantu a o 12.05 h som vyrážala z Bratislavy naspäť do Moraviec. Takto som jazdila každý deň. Niekedy, keď bolo treba, som zastupovala kolegov šoférov, tak som absolvovala túto trasu aj dva razy za deň. To bola taká nešťastná cesta aj cez zimu. Kristepane, také nešťastie,“ povedala záverom v súčasnosti už 78-ročná dôchodkyňa.

Aktuálne fotografie z miesta dopravnej nehody:

 

Do nitrianskej nemocnice už priviezli prvých zranených z nehody autobusu

Prví zranení cestujúci z autobusu, ktorí sa zrazil s nákladným autom pri Malante v katastri obci Nitrianske Hrnčiarovce, už boli privezení do nitrianskej nemocnice.

Podľa hovorkyne nemocnice Tatiany Timkovej bolo doteraz na traumatológiu privezených päť ťažko zranených ľudí. „Pacientom bola okamžite poskytnutá všetka dostupná zdravotná starostlivosť,“ uviedla Timková.

Ako pripomenula, nemocnica už podnikla náležité opatrenia. „Na jednotlivé oddelenia boli povolaní lekári a stiahnutý sesterský personál. Rodinným príslušníkom zranených cestujúcich bude poskytnutá aj psychologická pomoc,“ doplnila Timková.

VIDEO: Takto Kočner hviezdil v minulosti

Cestujúci z havarovaného autobusu skončili vo viacerých nemocniciach

V nitrianskej fakultnej nemocnici skončilo osem zranených ľudí. „Traja už boli prepustení do domáceho liečenia, päť pacientov zostalo v starostlivosti našich lekárov,“ uviedla hovorkyňa nemocnice Tatiana Timková.

Podľa slov Jany Fedákovej zo spoločnosti ProCare boli do topoľčianskej nemocnice prevezení dvaja zranení ľudia. Ďalší zranení boli prevezení do nemocnice v Leviciach. „Ide o jedného ťažko zraneného pacienta a dvoch s menej závažnými zraneniami. Traumatologický plán bol vyhlásený aj v nemocnici v Zlatých Moravciach, kam však zatiaľ nebola privezená žiadna z obetí nehody. V prípade potreby sú však lekári nemocnice pripravení pomáhať,“ uviedla hovorkyňa spoločnosti Agel Martina Pavlíková.

Leteckí záchranári okrem toho previezli jedného 15-ročného chlapca v kritickom stave do nemocnice v Nových Zámkoch. Ďalšieho 61-ročného pacienta s podozrením na poranenie hlavy previezli v stabilizovanom stave záchranárskym vrtuľníkom do Fakultnej nemocnice F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici.

V kultúrnom dome v Jelenci krízové centrum

V kultúrnom dome v Jelenci vzniklo improvizované krízové centrum, ktoré bude pomáhať zvládnuť situáciu po tragickej nehode autobusu.. Ako uviedol prednosta Okresného úradu v Nitre Karol Borik, na mieste nehody, pri ktorej zahynulo niekoľko cestujúcich a viacerí sa ťažko zranili, sú už všetky záchranárske a krízové zložky.

„Je to skutočne mimoriadna situácia. Zasahujú príslušníci polície záchranárskych zložiek i Slovenského Červeného kríža. Poskytli sme zberné autobusy i ďalšiu potrebnú techniku,“ uviedol Borik. Ako doplnil, do kultúrneho centra v Jelenci sú zvážaní niektorí ľudia z havarovaného autobusu. Na mieste sú už aj policajní psychológovia, ktorí komunikujú s rodinnými príslušníkmi zranených i s pozostalými obetí nehody.

Polícia informuje aj o zriadení krízového centra:

Na miesto nehody mieri aj pomoc z mestského úradu

„Tragická nehoda, ktorá si dnes pri Nitre vyžiadala životy viac ako desiatich ľudí, nami mimoriadne otriasla. To, čo sa stalo, je mimo nášho chápania… Rodinám a priateľom obetí vyjadrujeme tú najhlbšiu sústrasť. Je to otrasná udalosť a hrozná ľudská tragédia, ktorá zasiahla do života mnohých,“ uvádza sa v stanovisku mesta.

Nitrianska radnica je podľa hovorcu mesta Tomáša Holúbeka v kontakte so záchranármi aj s okresným úradom. „V prípade potreby vieme kedykoľvek poskytnúť mestské priestory. Naši ľudia takisto mieria na miesto tragédie, do Jelenca vezú 30 diek a čaje,“ doplnil Holúbek.

Hlbokú ľútosť nad dôsledkami tragédie vyjadril aj predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja (NSK) Milan Belica. „Súčasne vyjadrujem úprimnú sústrasť príbuzným obetí tejto závažnej dopravnej nehody,“ uvádza sa v stanovisku predsedu NSK.

Pomoc poskytnú aj Modrí anjeli

Pomoc pri poskytovaní psycho-sociálnej podpory poskytnú aj Modrí anjeli, odborníci z pomáhajúcich profesií, ktorí poskytujú krízovú intervenciu. Potvrdil to Radovan Bránik z neziskovej organizácie Modrý anjel.

Na mieste budú pod gesciou Ministerstva zdravotníctva (MZ) SR zasahovať najmenej štyria členovia tímu Modrých anjelov. „Našou úlohou bude základná stabilizácia pozostalých obetí tragickej nehody, aby boli schopní v rámci možností zniesť dôsledky nešťastia, ktoré zasiahlo ich blízkych a boli zároveň súčinní s políciou a záchrannými zložkami,“ uviedol Bránik.

Dopravca vyjadril sústrasť rodinám obetí z havarovaného autobusu

Dopravná spoločnosť Arriva, ktorej patril havarovaný autobus, vyjadrila hlbokú sústrasť rodinám obetí, ktoré zahynuli pri tragickej dopravnej nehode.

Ako informoval dopravca, nákladné auto narazilo do prímestského autobusu na trase Nitra – Jelenec s časom odchodu autobusu z Nitry o 12.50 h. „Záchranným zložkám poskytuje naša spoločnosť maximálnu súčinnosť,“ uviedla Petra Helecz zo spoločnosti Arriva.

Politici kondolujú a reagujú na tragédiu:

Sústrasť rodinám obetí tragickej dopravnej nehody v okrese Nitra vyjadrili viaceré politické strany z vládnej koalície, ako aj opozície. „Chcel by som vyjadriť úprimnú sústrasť príbuzným zosnulých a zraneným prajem skoré uzdravenie. Členom záchranných jednotiek prajem veľa sily v tejto mimoriadne ťažkej situácii,“ napísal na sociálnej sieti podpredseda parlamentu a predseda Mosta-Híd Béla Bugár. K jeho vyjadreniu sa pridal aj minister spravodlivosti Gábor Gál a šéf rezortu dopravy Árpád Érsek.

„Je to nešťastie, pri ktorom sa ťažko hľadajú akékoľvek slová. Úprimnú sústrasť všetkým pozostalým,“ skonštatoval vládny Smer-SD na sociálnej sieti.

Ľútosť vyjadrilo aj opozičné hnutie OĽaNO. „Slovami sa nedá opísať šok a smútok nad nečakanou stratou najbližších príbuzných a priateľov, väčšinou študentov stredných škôl, preto im venujme tichú modlitbu a spomienku,“ uviedol hovorca hnutia Matúš Bystriansky.

Na sociálnej sieti vyjadril úprimnú sústrasť všetkým pozostalým a zasiahnutým tragickou nehodou aj predseda SaS Richard Sulík.
„Naše hnutie vyjadruje hlbokú a nesmiernu ľútosť nad stratou mladých a zbytočne zmarených životov. Všetkým pozostalým a rodinám vyjadrujeme úprimnú sústrasť,“ napísalo hnutie Sme rodina na sociálnej sieti.

Obete si pripomenul na sociálnej sieti aj predseda KDH Alojz Hlina.

Ministri vyjadrujú ľútosť nad tragédiou,  Lubyová pôjde aj za spolužiakmi obetí

Na miesto dopravnej nehody pri Nitrianskych Hrnčiarovciach sa vydala aj ministerka školstva, vedy, výskumu a športu Martina Lubyová. „Tragická udalosť ma naplnila veľkým zármutkom, o to väčším, že medzi obeťami sú aj stredoškoláci. Chcela by som vyjadriť úprimnú sústrasť rodinám a blízkym, ktorých táto veľká strata postihla,“ uviedla ministerka na sociálnej sieti.

Lubyová chce navštíviť krízové centrum, ktoré bolo zriadené v Jelenci, rovnako tak nemocnice, kam previezli zranených. „Zajtra pôjdem aj do škôl zabezpečiť podporu a pomoc pre spolužiakov a pedagógov, aby lepšie zvládli vyrovnanie sa s touto tragédiou. Modlím sa, aby už ďalšie obete nepribudli,“ dodala ministerka.

Ministerka kultúry SR Ľubica Laššáková vo svojom statuse na sociálnej sieti napísala, že sa na tragédiu nemôže pozrieť inak ako o očami mamy a starej mamy. „Stále mám pred očami obraz pokojne cestujúcich detí, ktoré netušia, ako sa v zlomku sekundy všetko nenávratne zmení. Nedokážem si predstaviť, akú hrôzu prežívajú pozostalí obetí. Som v duchu a v hlbokom smútku s nimi a je mi nesmierne ľúto každej jednej obete,“ uviedla ministerka.

Pripojil sa aj minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Miroslav Lajčák. „Je mi nesmierne ľúto toho, čo sa stalo. Vyjadrujem úprimnú sústrasť všetkým, ktorí prišli o blízkych či priateľov. Prajem veľa síl všetkým zraneným a pevné ruky lekárom a záchranárom,“ povedal.

Minister životného prostredia László Sólymos hovorí, že nešťastie zasiahlo celé Slovensko. „Myslím, že všetkých nás dnes zasiahla obrovská tragédia. Všetci sme myšlienkami s rodinami, ktoré prišli o svojich blízkych,“ napísal Sólymos.

Úprimnú sústrasť vyjadril aj minister obrany Peter Gajdoš, ktorý smeruje na miesto tragédie. Šéf rezortu obrany zároveň zdôraznil, že ozbrojené sily sú pripravené poskytnúť pomoc pri odstraňovaní následkov tejto tragédie.

Na miesto nehody prišiel aj minister dopravy Árpád Érsek. „V súvislosti s tragickou dopravnou nehodou autobusu vyjadrujem úprimnú sústrasť všetkým pozostalým,“ napísal Érsek.

Prezidentka Zuzana Čaputová vyzýva k väčšej ohľaduplnosti na cestách

Správa o zrážke autobusu s nákladným autom, ktorá mala také tragické následky, v nás všetkých vyvoláva hlboký smútok. V…

Uverejnil používateľ Zuzana Čaputová Streda 13. novembra 2019

Exprezident R. Schuster vyjadruje sústrasť pozostalým obetí tragickej nehody

Bývalý prezident SR Rudolf Schuster vyjadruje najhlbšiu sústrasť pozostalým stredajšej dopravnej nehody autobusu a nákladného auta pri Nitre. Tým, ktorí utrpeli pri nehode zranenie, želá skoré uzdravenie.

„S veľkým žiaľom som prijal správu o tragickej dopravnej nehode pri Nitre. Rád by som vyjadril svoju najhlbšiu sústrasť pozostalým a skoré uzdravenie raneným,“ uviedol Schuster.

Bývalý prezident I. Gašparovič vyjadril rodinám obetí nehody úprimnú sústrasť

Bývalý prezident SR Ivan Gašparovič vyjadril všetkým pozostalým obetí stredajšej dopravnej nehody autobusu a nákladného auta pri Nitre úprimnú sústrasť. Povedal to s tým, že mu je veľmi ľúto, čo sa stalo.

„Ľudia si často neuvedomujú svoju ľahostajnosť, pri ktorej ohrozujú nielen svoj život, ale aj život iných ľudí. To sa stalo teraz veľkou tragédiou pre pozostalých. Pripájam sa k všetkým, ktorí rodinám obetí vyslovili úprimnú sústrasť,“ povedal Gašparovič.

Sústrastné telegramy v súvislosti s dopravnou nehodou poslali M. Zeman i J. Áder

Sústrastné telegramy prezidentke SR Zuzane Čaputovej v súvislosti so stredajšou tragickou dopravnou nehodou pri Nitre poslali prezidenti Čiech a Maďarska Miloš Zeman a János Áder. TASR o tom informoval hovorca prezidentky Martin Strižinec.

Česká hlava štátu prijala správu so zármutkom. „Slová môžu len ťažko vyjadriť bolesť a smútok nad zmarenými životmi. Dovoľte mi, aby som vám, vo svojom mene aj v mene českej verejnosti vyjadril hlbokú sústrasť. V tejto pohnutej chvíli sme myšlienkami s vami,“ uviedol Zeman. Maďarský prezident vyjadril úprimnú sústrasť rodinným príslušníkom a priateľom obetí, zraneným zaželal čo najskoršie uzdravenie.

Exprezident A. Kiska vyjadril ľútosť nad tragickou nehodou autobusu pri Nitre

Bývalý prezident SR Andrej Kiska vyjadril ľútosť nad tragickou nehodou autobusu pri obci Malanta neďaleko Nitry.

„V myšlienkach a modlitbách som s rodinami pozostalých a so záchranármi a lekármi, ktorí možno v týchto chvíľach ešte bojujú o životy,“ uviedol na sociálnej sieti.

Tento post je bez nadpisu, pretože som po prečítaní správ úplne bez slov. Je mi veľmi ľúto, čo sa dnes stalo na ceste…

Uverejnil používateľ Andrej Kiska – Za ľudí Streda 13. novembra 2019

Premiér Peter Pellegrini prerušil návštevu v zahraničí po informáciách o nehode

CÍTIM NESMIERNU ĽÚTOSŤ K OBETIAM HAVÁRIE A OKAMŽITE SA VRACIAM NA SLOVENSKOPri Nitre sa dnes stala strašná tragédia….

Uverejnil používateľ Peter Pellegrini Streda 13. novembra 2019

VIDEO: Vláda mimoriadne zasadne pre tragickú nehodu, rozhodne o štátnom smútku

Premiér: Vláda mimoriadne zasadne pre tragickú nehodu, rozhodne o štátnom smútku

„Zajtra pravdepodobne na 11. hodinu zvolám rokovanie vlády SR, aby sme prerokovali vyhlásenie štátneho smútku, pretože pri takýchto udalostiach sme tak vždy spravili. Táto dopravná nehoda patrí k najhorším v našej novodobej histórii, a preto si myslím, že vyhlásenie štátneho smútku na piatok, aby sme si takto uctili obete dopravnej nehody, je na mieste,“ povedal Pellegrini. Verí, že to nebude vyvolávať diskusie.

Z MIESTA HAVÁRIE OPÄŤ VYSLOVUJEM SÚSTRASŤ RODINÁM OBETÍPriamo z lietadla po predčasnom ukončení mojej oficiálnej…

Uverejnil používateľ Peter Pellegrini Streda 13. novembra 2019

Maďarský premiér vyjadril sústrasť v súvislosti s nehodou autobusu na Slovensku

Predseda maďarskej vlády Viktor Orbán vyjadril v stredu v liste adresovanom slovenskému premiérovi Petrovi Pellegrinimu sústrasť v súvislosti s tragickou nehodou autobusu pri Nitrianskych Hrnčiarovciach.

Podľa tlačovej agentúry MTI o tom informoval hovorca maďarského ministerského predsedu Bertalan Havasi.

„V mene maďarskej vlády a Maďarov chcem vyjadriť sústrasť a podporu v týchto ťažkých hodinách. Modlíme sa za smútiace rodiny a za uzdravenie zranených,“ napísal Orbán v liste svojmu slovenskému kolegovi.

Predseda Národnej rady Andrej Danko vyjadril úprimnú sústrasť pozostalým

Vyjadrujem úprimnú sústrasť pozostalým dnešnej tragickej havárie. Je to strašná tragédia, myslím na všetkých, ktorí dnes prišli o svojich blízkych. Modlím sa, aby už ďalšie obete nepribudli.🕯

Uverejnil používateľ Andrej Danko Streda 13. novembra 2019

 

Ministerka vnútra Denisa Saková bola medzi prvými tragickej zrážky autobusu s kamiónom

Aktuálne som na mieste dopravnej nehody autobusu miestnej linky Nitra – Jelenec a nákladného vozidla s návesom…

Uverejnil používateľ Denisa Saková – Ministerka vnútra SR Streda 13. novembra 2019

 

Podpredseda vlády Richard Raši len ťažko hľadal slová

Tragédia, ktorá sa dnes stala na zlatomoraveckej ceste, sa nedá opísať slovami😪😪😪. Všetkým, ktorí nehode prišli o svojho milovaného blízkeho, vyjazdrujem svoju najúprimenjšiu sústrasť.

Uverejnil používateľ Richard Raši Streda 13. novembra 2019

 

Bývalá hlava štátu Andrej Kiska je rovnako zdrvený

Tento post je bez nadpisu, pretože som po prečítaní správ úplne bez slov. Je mi veľmi ľúto, čo sa dnes stalo na ceste…

Uverejnil používateľ Andrej Kiska – Za ľudí Streda 13. novembra 2019

 

Exminister Tomáš Drucker želá všetkým preživším z nehody skoré uzdravenie

😔Veľká podpora v myšlienkach rodinám zasiahnutých touto strašnou tragédiou. Veľa síl a skoré uzdravenie zraneným. 🙏🏼Prosím, podporme v myšlienkach a kto poznal osobne aj ľudsky.🙏🏼🚑🚒 ďakujeme

Uverejnil používateľ Tomáš Drucker Streda 13. novembra 2019

 

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

 

 

Môže vás zaujímať

Letnú dovolenku plánuje zhruba 40 percent Slovákov, dve tretiny z nich chcú oddychovať doma