Jednou vetou

Nešťastie na diaľnici – muž prišiel o život

Ilustračné foto

Polícia SR

Náraz nákladnej dodávky do mostného piliera na diaľnici D2 si v pondelok vyžiadal život vodiča. Policajti diaľničného oddelenia Malacky príčiny a okolnosti dopravnej nehody vyšetrujú. Diaľnica v smere do Českej republiky je aktuálne neprejazdná. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Bratislave Lucia Mihalíková.

Oznámenie o dopravnej nehode podľa jej slov polícia prijala krátko pred 09.00 h a na miesto sa ihneď dostavili všetky záchranné zložky.

Tragický záver víkendu pre muža v strednom veku – skolaboval!

„Podľa dostupných informácií z miesta dopravnej nehody vodič úžitkovej dodávky značky Iveco Daily s evidenčným číslom vozidla Českej republiky z doposiaľ presne nezistených príčin narazil do mostného piliera nachádzajúceho v úseku km 21 diaľnice za Malackami v smere na Kúty.Pri náraze utrpel vodič zranenia, ktorým na mieste podľahol,“ uviedla Mihalíková s tým, že na zistenie prítomnosti alkoholu u vodiča bol nariadený odber krvi.

Smutné štatistiky – agresia v rodinách narastá

Podľa hovorkyne KR PZ je diaľnica D2 v smere do Českej republiky v súčasnosti neprejazdná. Hliadky dopravnej polície zabezpečujú odklon dopravy smerom cez Malacky.

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru