Jednou vetou

Neúspešný expolitik SMERu Borguľa: Dvakrát prehral a zmizol!

Martin Borguľa kandidoval ako nezávislý na starostu Starého Mesta

koláž hlavne.sk, zdroj foto: facebook MB

"Čo iní sľubujú, ja už riešim!" písal na svojich bilboardoch. A ako je po víkende jasné, už aj doriešil... Nezabrala ani aktivita pri odstraňovaní plota pri ambasáde USA na Hviezdoslavovom námestí. Ľudia mu dali cez víkend jasnú odpoveď. Dosť bolo Borguľu v politike.

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Bývalý poslanec strany SMER a mestského zastupiteľstva Starého Mesta Martin Borguľa vo voľbách neuspel ako kandidát na starostu, ani ako kandidát na poslanca mestského zastupiteľstva. Zo strany SMER vystúpil pred pár mesiacmi po dlhých rokoch.

Nie dlho po vyhlásení výsledkov volieb priam „zmizol zo zemského povrchu“. Zrušil si účty na Facebooku, márne budete klikať na jeho predvolebnú stránku. Martin Borguľa podľa informácií z jeho okolia znáša prehru mimoriadne ťažko.

„V Starom Meste som kandidoval s ponukou svojho programu, ktorý ľudia vo voľbách odmietli.  Keďže som neuspel, tak ukončujem svoje verejné pôsobenie, s čím súvisí aj vypnutie môjho profilu, zavretie mojej webstránky a návrat do súkromnej sféry,“ nechal sa počuť. V súčasnosti sa s hlavne.sk odmieta o politike baviť. Doslova sme ho bombardovali telefonátmi,poslali sme mu mail. Bez odpovede.

Valla podporil počas volebnej noci aj milionár Trnka. Na kampaň mu dal desaťtisíce!

Predvolebný bilboard Martina Borguľu | jxp

Borguľa pred voľbami spravoval viacero Facebookových stránok, ako: „Martin Borguľa – kandidát na starostu Starého Mesta“, „Hovorím NIE plotu“, „Hovorím NIE rozbitým chodníkom“, „Spoznaj Staré Mesto“, či „V Medickej to žije“.

Svoju stránku v minulosti mal presláviť údajne falošnými profilmi, ktoré mu na Facebooku vyjadrovali podporu v komentároch, či statusoch.

Martin Borguľa, ktorý vo voľbách po rokoch doslova pohorel, sa zrejme bude venovať podnikaniu.

Pridajte sa k nám na facebooku – viac informácií nájdete TU

 

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru