Nič pre slabé povahy: Divočina na cestách – psychopati v akcii!

foto: Polícia SR, Hlavne.sk
Vodič s kamerou sa tesne zaradil pred auto, v ktorom sa viezol otec ( 51 ) a syn ( 23 ) z Kysuckého Nového Mesta. Tento manéver ich pravdepodobne vyprovokoval, lebo auto začali dobiehať a neskôr starší z dvojice otvoril počas jazdy dvere a smerom na vodiča s kamerou spravil gesto pripomínajúce podrezanie.

Vodiča s kamerou mala včera večer posádka prenasledovať. Incident sa odohral na ceste I/11 v katastri mestskej časti Žilina-Brodno, kde sa mali vodičovi počas jazdy vyhrážať. Polícia na facebooku zverejnila z incidentu záznam.

Vodič nakoniec zastal. Na videu môžete vidieť, ako ho otec so synom napadli. Na konci má vodič zakrvavenú tvár, keďže dostal údery kameňom. Dvojica napadla vodiča aj s plynovou pištoľou a pokúsila sa ho prevrhnúť cez zvodidlá do jarku.

Vyšetrovateľ Policajného zboru spracoval na oboch obvinených mužov podnet na návrh na ich vzatie do väzby. Obvineným hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody na štyri roky až 10 rokov

Video nie je vhodné pre maloleté osoby a citlivé povahy!

Otec a syn zbili vodiča

AUTENTICKÉ VIDEO: S KAMEŇOM A DO KRVI ZMLÁTILI VODIČAVideo nie je vhodné pre maloleté osoby a citlivé povahy. Viac foto v komentároch.Ako môžete vidieť na začiatku videa, vodič s kamerou sa tesne zaradil pred vozidlo, v ktorom sa viezol otec a syn vo veku 51 a 23 rokov. Tento manéver ich pravdepodobne vyprovokoval, lebo auto začali dobiehať a neskôr starší z dvojice otvoril počas jazdy dvere a smerom na vodiča s kamerou spravil gesto pripomínajúce podrezanie.Vodiča s kamerou mala posádka prenasledovať. Vodič napokon zastal. Na videu môžete vidieť, ako ho otec so synom napadli. Na konci má vodič zakrvavenú tvár, keďže dostal údery kameňom. Dvojica napadla vodiča aj s plynovou pištoľou a pokúsila sa ho prevrhnúť cez zvodidlá do jarku, čo je tiež zachytené na videu.Vyšetrovateľ Policajného zboru spracoval na oboch obvinených mužov podnet na návrh na ich vzatie do väzby. Obvineným mužom hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody na štyri roky až 10 rokov.

Posted by Polícia Slovenskej republiky on 28. marec 2018

zdroj: Polícia SR

Môže vás zaujímať

Vo štvrtok len malá oblačnosť s teplotami do 22 stupov Celzia