Jednou vetou

Nové sídlo cudzineckej polície v Bratislave

Nové sídlo cudzineckej polície v Bratislave

zdroj: Polícia SR

Cudzinecká polícia oddnes pracuje v nových priestoroch. Jej sídlo je v na Regrútskej ulici 4 (mestská časť Vajnory). V prvých dňoch bude fungovať v tzv. testovacom režime.

Nové priestory prešli rozsiahlou rekonštrukciou, aby spĺňali všetky štandardné normy modernej budovy. Z doterajších 15 vybavovacích miest bude 23 a časom sa tento počet zvýši. Komfort pre klientov je znásobený „detským kútikom“ a bezbariérovými úpravami.

Taktiež sa podstatne zlepšia pracovné podmienky pre policajtov, čo bude mať pozitívny vplyv na kontakt s klientmi. Pracovný priestor bude oproti súčasnému stavu väčší a bude zariadený novým interiérovým vybavením.

Pred budovou je 27 parkovacích miest, pracujeme na tom, aby bola možnosť parkovať na chodníku na príjazdovej ceste pred budovou. Komunikujeme aj s Dopravným podnikom o výhodnejších možnostiach mestskej hromadnej dopravy.

Ďalšou novinkou sú poradenské dni International Organizotion for Migration. Klienti môžu získať dôležité informácie týkajúce sa pobytu, práce, podnikania, poistenia na jednom mieste vychádzajúc z európskeho príkladu dobrej praxe tzv. „One Stop Shop“ centier.

Novými priestormi vás prevedie riaditeľ Úradu hraničnej a cudzineckej polície PPZ plk. JUDr. Ladislav Csémi:

Nové úradné hodiny na novej adrese Regrútska ul. 4 od 19.03.2018 budú platné iba pre Oddelenie cudzineckej polície PZ Bratislava, sú prispôsobené pracovnému času v klientskych centrách:

Pondelok             08:00 – 15:00

Utorok                 08:00 – 15:00

Streda                  08:00 – 17:00

Štvrtok                 08:00 – 15:00

Piatok                   08:00 – 14:00

zdroj: Polícia SR

Môže vás zaujímať

Na tajch Klinger sa vrátila plaváreň, finálny projekt má mať hodnotu 70-tisíc eur