Jednou vetou

Oprava mosta pri Skalke nad Váhom obmedzí od soboty dopravu na D1

Ilustračné foto

foto: TASR

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) čiastočne uzavrie ľavý jazdný pás diaľnice D1 v úseku mosta pri obci Skalka nad Váhom. Čiastočná uzávera potrvá od soboty 8. júna od 7.00 h do nedele 23. júna.

Ako informovala hovorkyňa NDS Michaela Michalová, dôvodom uzávery je oprava havarijného stavu vozovky na moste.

Víkendové akcie: Čaká nás skvelé počasie a pestrý program!

„Stavebné práce budú realizované v dvoch etapách po polovici šírky vozovky. Doprava bude vedená v každej etape v dvoch zúžených jazdných pruhoch vo voľnej polovici jazdného pásu. Krátkodobo, mimo dopravných špičiek, môže byť z dôvodu potreby použitia pracovných strojov vedená iba v jednom jazdnom pruhu,“ doplnila hovorkyňa.

Čiastočnú uzáveru diaľničného privádzača pri Trenčíne predĺžili do 17. júna

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) predĺžila čas čiastočnej uzávery privádzača diaľnice D1 v križovatke Trenčín. Dôvodom uzávery je výmena mostných záverov. Privádzač mal byť pôvodne uzavretý od 27. apríla do piatka.
Ako informovala hovorkyňa NDS Michaela Michalová, pôvodný termín čiastočnej uzávery sa posunul na pondelok 17. júna do 18.00 h.

FOTO: Futbalista Vladimír Weiss ml. na kávičke. Aha, na čo zabudol!

„Stavebné práce budú na uvedenom moste realizované po poloviciach v dvoch etapách. Doprava v smere z diaľnice D1 na Trenčín bude vedená v obidvoch etapách okolo pracoviska. Doprava z Trenčína v smere na D1 (smerujúca na Trnavu) bude vedená po obchádzkovej trase cez križovatku Trenčín – Zlatovce,“ doplnila Michalová.

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru