Jednou vetou

Po incidente v bratislavskej Vrakuni nie sú zranení, evakuácia nebola nutná

Zásah hasičov na Bebravskej ulici v bratislavskej Vrakuni 23. júla 2018

foto: TASR

Ranný incident v bratislavskej Vrakuni, kde zrejme došlo v jednej z budov k explózii, si nevyžiadal žiadnych zranených a nebola ani potrebná evakuácia obyvateľov tohto domu. Informoval o tom Michal Szeiff z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave.

aktualizované: 10:50

„Dnes v čase krátko po piatej hodine sme prijali na linke 158 oznámenie o poškodení steny jednej z budov na Bebravskej ulici v mestskej časti Bratislava-Vrakuňa. Hliadky hodnovernosť tohto oznámenia na mieste preverili a potvrdili, pričom po príchode na miesto bola spozorovaná poškodená predná časť domu, ako aj poškodené viaceré motorové vozidlá, ktoré boli zaparkované v jej blízkosti,“ uviedol Szeiff.

Bratislava: Hasiči zasahujú na Bebravskej ulici, malo tam prísť k výbuchu

 Na miesto výbuchu predpoludním prišli aj pyrotechnici a policajní psovodi s minimálne štyrmi špeciálne vycvičenými psami.

V pondelok nebudú fungovať ambulancie v zdravotnom stredisku, dokiaľ polícia neurobí úkony a statik nevyhodnotí stav poškodenia budovy. TASR informoval starosta Kuruc. V stredisku sú takmer všetky typy ambulancií od všeobecných lekárov, chirurgov, zubárov po očných a detských lekárov.

Môže vás zaujímať

Rumun sa pokúsil dať do obehu falošné 50-eurové bankovky