Jednou vetou

Poďte vybehať vianočné kalórie. Nezmeškajte tradíciu v Lučenci

Ľudia sa už po 51.- krát vybehajú na Vianočnom behu mesta Lučenec

autorská koláž hlavne.sk, Miroslav Murín

Radi športujete a zvlášť milujete beh? Ak ste z Lučenca, alebo okolia nevynechajte ani tento rok tradíciu! Chystá sa 51. ročník Vianočného behu mesta Lučenec. Disciplíny aj tento rok pripravili pre všetkých, pozrite si podrobnosti nižšie.

To je ale parádnica! Speváčka Emma Drobná si vyberala doplnky. Kto jej radil?

V Lučenci je to už tradícia, ktorú si skalní nenechajú ujsť počas sviatkov. Na Štefana 26. 12. 2018 Vás hlavný organizátor behu- viceprimátor mesta Lučenec Pavol Baculík pozýva už po 51.- krát na Vianočný beh mesta Lučenec.

Exkluzívne foto: Drucker zakladá stranu. Tajné stretnutie s koaličným poslancom

Zažijete tu príjemnú vianočnú atmosféru spojenú s najväčším športovým podujatím mesta Lučenec. Minulý rok sa behu zúčastnilo vyše 1300 bežcov, preto sme aj tento rok pripravení na masovú účasť.

Disciplíny pre každého

Športovci majú možnosť odbehnúť si 5 km trať, 10 km štafetu vo dvojici, alebo 20km trať, okrem toho je pripravená aj trať pre tých najmenších- ,,beh chrústov“ , 3 km trať pre deti od 7- 12 rokov a 5km trať pre nordic walkerov.

Na svoje si prídu aj naši ,,chrústi“ | Foto: Miroslav Murín

Vzácny hosť a idol športovcov

Všetci štartujúci pretekári získajú krásnu medailu v tvare vianočnej gule, ochutnajú guláš a majú možnosť súťažiť o množstvo hodnotných cien v tombole. Ambasádorom tohto ročníka bude olympíjsky víťaz Jozef Pribilinec. Prihlasovať sa môžete online na stránke www.marathonbbtour.sk do 21.12, alebo osobne v Lučenci 25.12 a 26.12.

Beh je obľúbenou aktivitou Lučenčanov | Foto: Miroslav Murín

Ak ešte váhate, pozrite si video z minulého roka. Poďte spoločne vybehať vianočné kalórie:

Pridajte sa k nám na facebooku – NÁJDETE NÁS TU

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru