Jednou vetou

Policajtka narobila rozruch na facebooku! Viete, kde ju stretnete?

Hliadka Mestskej polície v Košiciach

foto: FB Polícia SR

Práca polície je náročná, vyžaduje si okrem mnohých požiadaviek na uchádzačov aj vysoké pracovné nasadenie či fyzickú kondíciu. O to väčší obdiv aj rešpekt vzbudzuje v spoločnosti, keď vykonávajú túto prácu ženy. Policajti z Košíc by svoju zdatnú kolegyňu mohli pokojne prihlásiť aj do súťaže o najkrajšiu policajtku, pozrite sa na ich šarmantnú posilu!

„Nechal by som sa hneď zatknúť,“ alebo „Idem zle parkovať, verím, že ju za mnou pošlú…,“ nešetrili komentármi na sociálnej sieti hlavne páni, ktorých okúzlila mestská policajtka z Košíc.

Odporúčame aj: Dávajte si pozor v MHD. Takto sa kradnú mobily!

Polícia SR zverejnila na facebooku fotografie svojich kolegov – mestských policajtov. Zábery vyvolali doslova šialenstvo. Len za pár hodín pridalo pod fotografie označenie „like“ viac ako 2 300 ľudí a množstvo komentárov, v niektorých to doslova „pučí vyznaniami“.

Pozrite si video a foto zo svadby roka- Britský Princ Harry a Meghan Markle

Do uzávierky sa nám nepodarilo zistiť aspoň krstné meno príslušníčky MsP v Košiciach, ale podľa funkčného označenia ide o jednu zo základných hodností „operátor – koordinátor“ a jej osobné číslo je 74.

Bugár: Ministerka vnútra už vie, kto bude novým policajným prezidentom

Slovenská nátura sa nezaprie a pochopiteľne sa objavili aj komenty, ktoré spochybňujú vzhľad policajtky: „Dobrý photoshop (program na retušovanie fotografií), toto určite nie je originál.“  Viac komentárov nájdete nižšie – na konci tohto článku.

Tá Šimkovičová sa nezdá – Toto stíha pred rokovaním parlamentu

Pozornejší riešili aj to, že hliadka s vozidlom sa mala fotografovať počas jazdy autom a policajti nemajú zapnuté bezpečnostné pásy. Tak ale ruku na srdce, neodpustili by ste to tejto policajtke? Posúďte sami, akú posilu má mestská polícia v Košiciach…

Po zaplatení pokuty sa možno odfotia aj s vami

Poznáte túto hliadku z Košíc?

Hliadka mestskej polície v Košiciach
Výber komentárov, ktoré sa objavili pod fotografiami policajnej hliadky z Košíc

 

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru