Jednou vetou

Polícia vyšetruje okolnosti nehody auta a motocykla na diaľnici D1

Ilustračné foto

Foto: TASR

Na diaľnici D1 v smere z Bratislavy do Senca sa v utorok popoludní stala dopravná nehoda. Zrazilo sa pri nej osobné auto s motocyklom. Vodiča motocykla, ktorý po nehode na mieste nehody nezotrval, doteraz hľadajú.

Diaľničná polícia vyšetruje okolnosti dopravnej nehody motorového vozidla a motocykla na diaľnici D1. Došlo k nej v utorok popoludní na 22. kilometri diaľnice v smere od Bratislavy do Trnavy. Informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Muž z Bieloruska previezol cez slovenské hranice 4 ľudí z Bangladéša

Z doposiaľ nezistených príčin narazil motocykel zn. Suzuki R1000 do zadnej časti auta zn. Renault Master. „Vodič motocykla bezprostredne po nehode na mieste nehody nezotrval a po príchode hliadky sa na mieste nenachádzal,“ uviedol Szeiff. Po motocyklistovi, ktorého po náraze vymrštilo do poľa, hľadali nielen hasiči z Bratislavy a Senca spolu s kynológom, ale na pomoc bol privolaný aj vrtuľník letky ministerstva vnútra.

Dopravná nehoda si však podľa polície nevyžiadala žiadne zranenia. Škoda na aute bola vyčíslená na približne 500 eur. „Presné príčiny a okolnosti ktoré tejto nehode predchádzali, sú v súčasnej dobe predmetom vyšetrovania,“ dodal Szeiff.

Môže vás zaujímať

FOTO: Do parlamentu mieri strana, ktorá chce zlepšiť život v regiónoch a budovať vidiek