Jednou vetou

Polícia vyšetruje požiar auta,ktorý bol možno úmyselný, i vyčíňanie na cintoríne

Ilustračné foto

Foto: TASR

Požiar auta, ktorý mohol niekto založiť úmyselne, či vyčíňanie na cintoríne riešila polícia v Banskobystrickom kraji a o oboch prípadoch informovala v piatok na svojej stránke na sociálnej sieti.

„Polícia od skorých ranných hodín dokumentovala požiar osobného auta, ku ktorému došlo dnes pred bytovým domom v Slovenskej Ľupči. Zisťovateľ príčin požiarov nevylúčil jeho úmyselné založenie. Polícia začala trestné stíhanie vo veci prečinu poškodzovania cudzej veci,“ uvádzajú muži zákona.

Pri akcii Šuhaj v Trnave zadržali 22-ročného dílera a konzumenta drog

Zneuctenie miest posledného odpočinku v obci Včelince riešili zasa policajti z Rimavskej Seče. Mladík na miestnom cintoríne na viacerých hroboch vyvalil mramorové, železné a betónové náhrobné kamene a kríže.

„Poverený príslušník vzniesol 19-ročnému Ladislavovi obvinenie z prečinu hanobenia miesta posledného odpočinku,“ dodávajú policajti.

Požiar auta, ktorý mohol niekto založiť úmyselne, či vyčíňanie na cintoríne riešila polícia v Banskobystrickom kraji a o oboch prípadoch informovala v piatok na svojej stránke na sociálnej sieti. FOTO TASR – KR PZ v Banskej Bystrici

Môže vás zaujímať

Letnú dovolenku plánuje zhruba 40 percent Slovákov, dve tretiny z nich chcú oddychovať doma