Jednou vetou

Pondelňajšia nehoda v okrese Malacky mala tragické následky

Nehoda v Malackách mala tragické následky

foto: PZ SR v Bratislave

V pondelok krátko po 5.30 h došlo v okrese Malacky k tragickej dopravnej nehode. Podľa doterajších informácií prechádzalo osobné auto z Plaveckého Štvrtka smerom do Lozorna. Vodič sa pravdepodobne dostatočne nevenoval vedeniu vozidla a zrazil sa s cyklistom prechádzajúcim v tom istom smere. Informujú o tom policajti z Krajského riaditeľstva Policajného zboru Bratislava na sociálnej sieti.

Cyklista pri nehode utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Policajti totožnosť cyklistu momentálne zisťujú. Vodičovi po dopravnej nehode nezistili v dychu žiadny alkohol. Na zistenie prítomnosti alkoholu v tele cyklistu bol nariadený odber krvi.

Policajti opäť pripomínajú vodičom, že bezpečná jazda si vyžaduje maximálnu sústredenosť na dianie v cestnej premávke. „Aj malá nepozornosť môže spôsobiť dopravnú nehodu, ktorá môže mať nezvratné následky,“ varujú.

„Vodiči, správajte sa na cestách zodpovedne, tolerantne, predvídavo a dodržiavajte pravidlá cestnej premávky, aby ste sa do cieľa svojej cesty dostali bezpečne,“ vyzývajú policajti.

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru