Jednou vetou

Pre zápas Slovana a D. Stredy sú pripravené bezpečnostné opatrenia

Ilustračné foto

Foto: TASR

Opatrenia bezpečnostného charakteru pripravilo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave v súvislosti s nedeľňajším futbalovým zápasom medzi Slovanom Bratislava a DAC Dunajská Streda.

Cieľom opatrení je zabezpečiť ochranu verejného poriadku, života, zdravia a majetku občanov, plynulosť a bezpečnosť cestnej premávky pred, počas a po ukončení futbalového zápasu.

Hlavné mesto bude investovať. Na toto pôjdu milióny!

V tejto súvislosti polícia upozorňuje vodičov na dopravné obmedzenia, s ktorými je počas dňa potrebné počítať. Na trase presunu fanúšikov aj v okolí štadióna totiž môže dôjsť k čiastočným dopravným obmedzeniam.

Tie sa budú týkať predovšetkým Vajnorskej, Príkopovej, Victora Tegelhoffa, Bajkalskej, Tomášikovej, Trnavskej ulice a Trnavskej cesty.

Dopravní policajti budú po celý čas bezpečnostného opatrenia situáciu v cestnej premávke monitorovať a podľa jej vývoja budú pripravení operatívne reagovať.

FOTO: Rómovia v trebišovskej osade si pri volebnej schránke aj zatancovali

„Zároveň týmto občanov žiadame, aby počas bezpečnostného opatrenia rešpektovali prípadné pokyny a výzvy polície a boli ohľaduplní voči ostatným občanom,“ uviedla Veronika Slamková z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave.

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru