Jednou vetou

V Snine ukončili rekonštrukciu chodníkov za takmer 120.000 eur

Ilustračné foto

zdroj: pixabay.com

Rekonštrukciu chodníkov s celkovou plochou 3200 štvorcových metrov ukončilo mesto Snina v uplynulých dňoch. Z vlastnej pokladnice na to minulo takmer 120.000 eur. Finančné prostriedky na rekonštrukciu chodníkov, komunikácií a odstavných plôch na tento rok sú podľa radnice nateraz vyčerpané. Uviedla to Erika Jankajová z oddelenia strategického rozvoja.

Išlo o opravu chodníkov na uliciach Duklianskych hrdinov, P. Jilemnického, Podhorská, Palárikova a chodníka Pčolinská. Ďalšia možná etapa rekonštrukcie chodníkov, komunikácií a odstavných plôch pripadá do úvahy po schválení rozpočtu na rok 2020. Ako Jankajová pripomenula, jej rozsiahlosť je závislá od objemu finančných prostriedkov schválených mestským zastupiteľstvom.

VIDEO: Vodičov čaká náročnejšie obdobie na cestách. TOTO radí polícia!

„Po odsúhlasení rozpočtu na rok 2020 mesto Snina vypracuje zoznam akcií, ktoré sa budú realizovať v danom roku. Disponujeme zoznamom potrebných opráv chodníkov, komunikácií a odstavných plôch na území mesta, ktorý nateraz predstavuje niekoľko kilometrov vyžadujúcich si už dlhšie opravu,“ uzavrela.

Môže vás zaujímať

Prešovčania, ktorým tragický výbuch poškodil vozidlá, budú mať STK-áčky zadarmo