Jednou vetou

FOTO: Havária v Bratislave. Ratovali novorodenca aj posádku sanitky

Ilustračné foto

foto: TASR

Pri transporte novorodenca v Bratislave sa zranili dvaja zamestnanci Národného ústavu detských chorôb (NÚDCH).

Na Druckerove sanitky si posvietia kontrolóri

„Napriek tomu, že sami utrpeli zranenie, sa v prvom rade sa postarali o dieťa, ktoré je v súčasnosti v starostlivosti našich lekárov,“ uviedlo pracovisko na sociálnej sieti. K dopravnej nehode malo dôjsť v piatok krátko pred 11.30 h.

„NÚDCH neposkytuje informácie o zdravotnom stave pacientov bez súhlasu zákonných zástupcov dieťaťa a rovnako informácie o zdravotnom stave dotknutých zamestnancov,“ zdôraznil ústav.

Nehoda dvoch nákladných áut zastavila dopravu na diaľnici pri Trenčíne

O nehode informovala aj polícia. „Podľa doterajších informácií prechádzal vodič na sanitke so zapnutým výstražným zvukovým a svetelným znamením po Panónskej ceste. Pri prechádzaní križovatky so Ševčenkovou ulicou došlo k stretu s vozidlom značky BMW X5. Pri náraze bolo následne vozidlo BMW odrazené do vozidla značky Citroën stojaceho v priestore križovatky,“ priblížila na sociálnej sieti.

Dychová skúška vodičov požitie alkoholu vylúčila. Škoda spôsobená dopravnou nehodou bola predbežne vyčíslená na 60.000 eur. Okolnosti dopravnej nehody objasňujú policajti odboru dopravných nehôd.

AKTUÁLNE: DOPRAVNÍ POLICAJTI VYŠETRUJÚ OKOLNOSTI DOPRAVNEJ NEHODY V PETRŽALKEK dopravnej nehode došlo krátko pred…

Uverejnil používateľ Polícia SR – Bratislavský kraj Piatok 28. júna 2019

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru