Jednou vetou

Po zrážke dvoch áut v Košiciach vodič jedného z nich podľahol zraneniam

ilustračné foto, hlavne.sk
Život 51-ročného vodiča si vyžiadala zrážka dvoch osobných áut v pondelok (18. 11.) v Košiciach. K nehode došlo o 15.40 h v úseku od Sečovskej cesty na obec Sady nad Torysou. Vodič vozidla značky Škoda Fabia dostal šmyk a prešiel do protismeru, kde sa zrazil s protiidúcim autom značky Kia Sorento.

aktualizované: 15:45

Podľa polície vodič z okresu Košice za volantom Fabie pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy stavu a povrchu vozovky. Druhé auto viedol 34-ročný vodič z Košíc. „Vodič vozidla značky Škoda Fabia pri dopravnej nehode utrpel ťažké zranenia, jeho spolujazdec sa zranil ľahko,“ informovala najprv krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová. Neskôr doplnila, že muž v utorok popoludní v nemocnici podľahol ťažkým zraneniam.

Na hlavnom južnom ťahu sa prevrátil kamión, polícia nehodu dokumentuje

U vodiča vozidla značky Kia bola dychová skúška negatívna. Na zistenie prítomnosti alkoholu u druhého vodiča bol vykonaný odber krvi, na zistenie požitia iných návykových látok obom odobrali biologický materiál.

Presná príčina vzniku dopravnej nehody, miera zavinenia a bližšie okolnosti tejto nehody sú predmetom ďalšieho objasňovania.

Pri zrážke dvoch áut v Košiciach sa dvaja ľudia zranili, jeden ťažko

Zranenie dvoch ľudí, z toho jedného ťažko, si vyžiadala zrážka dvoch osobných áut v pondelok (18. 11.) v Košiciach. Stalo sa tak o 15.40 h v úseku od Sečovskej cesty na obec Sady nad Torysou. Vodič vozidla Škoda Fabia dostal šmyk a prešiel do protismeru, kde sa zrazil s protiidúcim autom Kia Sorento.

Podľa polície 51-ročný vodič z okresu Košice za volantom fabie pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy stavu a povrchu vozovky. Druhé auto viedol 34-ročný Košičan.

Na hlavnom južnom ťahu sa prevrátil kamión, polícia nehodu dokumentuje

„Vodič vozidla zn. Škoda Fabia pri dopravnej nehode utrpel ťažké zranenia, jeho spolujazdec sa zranil ľahko. U vodiča vozidla zn. Kia bola dychová skúška negatívna,“ uviedla košická krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová. Na zistenie prítomnosti alkoholu u zraneného vodiča mu vykonali odber krvi, na zistenie požitia iných návykových látok obom šoférom odobrali biologický materiál.

Presná príčina vzniku dopravnej nehody, miera zavinenia a bližšie okolnosti tejto nehody sú predmetom ďalšieho objasňovania.

Môže vás zaujímať

Na Pustom hrade sa uskutočňuje aktuálne najväčší archeologický výskum na Slovensku