Jednou vetou

Program na víkend: Čakajú nás skvelé akcie a takéto počasie!

Víkendové tipy posielajte na redakcia@hlavne.sk

autorská koláž hlavne.sk, Shutterstock

Teploty od 20 až do 30 stupňov Celzia, polooblačno, zamračené, prehánky či dokonca búrky. Slovensko čaká poriadne pestrý víkend, o program sa však báť nemusíte! Pozrite si najnovšiu ponuku, ktorú vám tento víkend prináša hlavne.sk.

FOTO: Manželia Táslerovci sa vybrali na luxusnú večeru!

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

SOBOTA

Jarmoky vás už túto sobotu privítajú v Šali, Nitrianskom Pravne, Potônskych Lúkach, Moravskom Svätom Jáne, či Revúcej. Obľúbené bryndzové halušky si budete môcť vychutnať na Jánskom haluškovom festivale, ktorý prebehne v Novej Dubnici. Obľúbený Ekofest budete môcť navštíviť v Trnave a Šarišské slávnosti piesní a tancov si užijete v Raslaviciach.

FOTO: Na poslednú schôdzu parlamentu pred letom sa poslankyne poriadne vyparádili!

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

Nadšencov športu čaká túto sobotu JAM Sport Cyklovýjazd v Senici, MT Pohár Záhoria v boxe v Malackách, majstrovstvá Slovenskej republiky v pretekoch automobilov do vrchu v Ožďanoch, a Fullgas Endurocross v Senici. Šprinty na motorkách vás čakajú v Dlžíne a turistický pochod pod názvom 40. Gelnický šľapajcug v Gelnici.

FOTO: Nezabudnuteľný Fashion week v Miláne patril jedinému spevákovi

Rodiny s detičkami sa môžu v sobotu tešiť na kultúrno – športovú akciu Baví sa Várad dedina ako jedna veľká rodina v Šuranoch, 10. ročník pretekov lezúňov v Trnave aj obľúbenú akciu Privolajme prázdniny v Podbrezovej. 1. ročník detského festivalu prebehne v Nitre, Cesta rozprávkovým lesom v Handlovej, Dobrodružná pirátska plavba loďou v Šamoríne a festival bábkového divadla Rozprávková Modra v Modre.

Prvé horúčavy otvárajú kúpaliská. Tieto sa určite oplatí navštíviť

NEDEĽA

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

Festival skvelého jedla, ľudových remesiel a hudby pod názvom Gurmánsky festival organizuje v nedeľu Krásno nad Kysucou, na folklórny festival Dzedovizeň organizujú Lipany, Africké trhy budú prebiehať v Bratislave. Seredský hodový jarmok prebehne v Seredi a 6. šarišskodravecké kultúrne slávnosti v Šarišských Dravciach.

FOTO: Pozrite sa, ako si naše celebrity užívajú prvé slnečné dni!

Nadšenci hudbi si užijú Bikini koncert – Bős v Gabčíkove, Street artové sympózium v Bardejove, Medzinárodný folklórny festival v Myjave, Cassovia folkfest v Košiciach, či výstavu neprofesionálnej fotografie AMFO 2019 vo Zvolene. Na festival umenia v parku pod názvom ART IN PARK sa môžete tešiť v Trenčianskych Tepliciach a na vernisáž Okamihy prítomnosti času v Kokave nad Rimavicou.

FOTO: Pozrite si jarný Rím a jeho najväčšie zaujímavosti!

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru