Jednou vetou

Rozkopaná hlavná tepna Bratislavy. Čo je za problém na Bajkalskej?

Jedna z hlavných dopravných spojníc Bratislavy je už dlho rozkopaná

autorská koláž hlavne.sk, čitateľ

Pred niekoľkými týždňami sa začala oprava križovatky Bajkalskej s Vajnorskou ulicou v Bratislave. Čo sa za ten čas zmenilo? Okrem nového asfaltu a vodorovného značenia na vozovke takmer nič. V okolí križovatky sa neustále vytvárajú kolóny a stavebný odpad na ostrovčeku v strede cesty nikoho netrápi. Pozrite sa na ten hnus v okolí najfrekventovanejšej križovatky v hlavnom meste. Kedy a kto tento stav vyrieši?

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Malá skládka odpadu priamo v hlavnom meste. Dlažba, drevo či plastové pásky – cestou do centra Bratislavy sa vám na začiatku frekventovanej Bajkalskej ulice naskytne nevábivý pohľad. Tento stav žiaľ nie je chvíľkový, ale trvá už niekoľko týždňov. Obyvatelia z okolia sú zúfalí. Dokedy sa budeme pozerať na tento humus?

Zisťovali sme na magistráte, kto je za situáciu zodpovedný.

Hovorca roka Krpelan o platoch stále mlčí: Čo na to porota, ktorá mu udelila titul top hovorcu 2018?

„Opravu cesty pri križovatke Bajkalská – Vajnorská realizuje spoločnosť Národný futbalový štadión, a. s. s Vašimi otázkami preto odporúčame obrátiť sa priamo na nich,“ informovala hovorkyňa Bratislavy Zuzana Onufer. Spoločnosť Národný futbalový štadión a.s. sme kontaktovali, k otázkam sa však nevyjadrila. Pozrite sa však sami aký majú „výhľad“ vodiči aj obyvatelia v okolí spomínanej križovatky.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Príde Danko o hovorcu? Pozrite sa na to: Zajačie úmysly alebo len brigáda

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru