Jednou vetou

Situácia na cestách v Bratislave je relatívne pokojná

Mlynské nivy v Bratislave, 8:10

foto: čitateľ

Situácia na cestách v Bratislave je v pondelok ráno relatívne pokojná, vodičov netrápia žiadne väčšie zdržania ani kolóny. V ranných hodinách sa stali viaceré dopravné nehody, informujú o tom Zelená vlna RTVS a Stellacentrum.

Nehoda sa stala na Staromestskej ulici za podjazdom v smere na Most SNP, vodiči tam musia rátať so zdržaním. Druhú nehodu odstraňujú za zjazdom z diaľničného obchvatu v smere do Vajnôr.

Podľa Stellacentra sa tvoria kolóny v Dunajskej Lužnej a v Rovinke v smere do hlavného mesta, vodiči hlásia zdržanie 15 minút.

Na Pionierskej ulici v Bratislave vyrúbu 17 stromov

V Bratislave sa postupne od piatka 15. februára začali rozsiahle dopravné obmedzenia. Súvisia s výstavbou diaľnice D4 a rýchlostnej cesty R7, konkrétne prestavbou mimoúrovňovej križovatky Prievoz, a s výstavbou podzemného kruhového objazdu na rekonštruovanej časti ulice Mlynské nivy. Na bezplatnú informačnú linku 0800 242 000 môžu hlásiť vodiči problémy v doprave alebo klásť otázky. Viac informácií nájde verejnosť na webe www.zvladneme.to, kde je aj online prenos z dopravných kamier.

Môže vás zaujímať

V kremnických horách hľadajú nezvestného 22-ročného Miroslava