Jednou vetou

Strečno je už prejazdné, ale tvoria sa kolóny AKTUALIZOVANÉ

cesta popod Strečno je momentálne pre nehodu neprejazdná v oboch smeroch

zdroj: Polícia SR

Sneh, mínusové teploty, poľadovica, skrížené kamióny, veľa škodových udalostí... Kamión momentálne úplne blokuje Strečno. Vyhnite sa tomuto úseku, a hlavne prispôsobte svoju jazdu momentálnym podmienkam v celom Žilinskom kraji!

aktualizované o 11:45

Pod Strečnom v smere do Žiliny sa zrazil kamión s osobným autom, tento úsek je momentálne nerejazdný v oboch smeroch. Skúste to obísť cez Terchovú.

Polícia žiada vodičov, aby sa na cestách správali disciplinovane, ohľaduplne, plne sa venovali vedeniu vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke, dodržiavali dopravné predpisy a rýchlosť jazdy prispôsobili svojim schopnostiam, stavu a povahe vozovky. Každý účastník cestnej premávky môže svojím zodpovedným prístupom prispieť k väčšej bezpečnosti na našich cestách.

V súvislosti so sychravým počasím a zníženou viditeľnosťou polícia vyzýva účastníkov cestnej premávky k zvýšenej opatrnosti na cestách. Vodiči majú sťažené podmienky na jazdu, pretože kombinácia dažďa, mrholenia, snehu, tmy, poľadovice a mokrej vozovky si vyžaduje maximálnu koncentráciu. Pamätajte, jazdu treba vždy prispôsobiť stavu a povahe vozovky, poveternostným podmienkam i svojim schopnostiam a zručnostiam. Dôležité je jazdiť vždy opatrne, dodržiavať medzi vozidlami bezpečnú vzdialenosť, brzdiť uvážene a včas.

Môže vás zaujímať

KOMÁRNO: Muža po páde do šachty zachraňovali hasiči