Jednou vetou

To je ale mrcha! Nastúpi do autobusu, okradne ako straka a odíde preč…

Poznáte túto ženu? Okradla v bratislavskej MHD cestujúcich.

foto: Polícia SR

Prísť o peňaženku je také jednoduché! Pri troche nepozornosti sa to, žiaľ, opäť raz stalo. Tento raz bol miestom činu autobus MHD v Bratislave. Čo je zarážajúce, na "vreckárske remeslo" si trúfajú aj ženy. Len sa pozrite na túto mrchu, ktorá sa tvári, že nastupuje, pritom sa len natlačí a potom vystúpi aj s lupom preč. Akú škodu narobila?

Poznáte túto ženu na záberoch a videu? Polícia SR sa obracia na všetkých občanov, ktorí by vedeli pomôcť objasniť krádež v bratislavskom autobuse MHD.

Policajtka narobila rozruch na facebooku! Viete, kde ju stretnete?

Prípad sa mal stať ešte v máji, presnejšie 23. 5. 2018 v čase okolo 12.00 hodiny. Doposiaľ neznámy páchateľ odcudzil počas nastupovania do vozidla autobusu MHD na zastávke na Kopčianskej ulici, pánsku koženú peňaženku. Krádežou bola poškodenému mužovi spôsobená škoda v celkovej výške cca. 470 ,- €.

Dávajte si pozor v MHD. Takto sa kradnú mobily!

V tejto súvislosti policajti pátrajú aj po totožnosti osoby ženského pohlavia na priložených kamerových záberoch, ktorá by svojimi vedomosťami mohla napomôcť náležitému objasneniu tohto skutku. Zo záberov nie je úplne zrejmé, či išlo o jedného páchateľa – ženu, alebo mala komplicov, prípadne šlo o organizovanú skupinu.

Toto je zúfalec medzi zlodejmi – kradol rovno pred kamerami

Tak sa zdá, že opatrnosti stále nie je dosť. Ak túto osobu poznáte, informácie môžete nahlásiť na dobre známom bezplatnom čísle polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení. Pozrite si video:

Krádež v Bratislave

POZRITE SA AKO ĽAHKO SA KRADNE PRI NÁSTUPE DO AUTOBUSUV čase okolo 12.00 h dňa 23.05.2018 odcudzil doposiaľ neznámy páchateľ počas nastupovania poškodeného muža do vozidla autobusu MHD na zastávke na Kopčianskej ulici, pánsku koženú peňaženku. Krádežou bola poškodenému mužovi spôsobená škoda v celkovej výške cca. 470 ,- €. V tejto súvislosti policajti pátrajú aj po totožnosti osoby ženského pohlavia na priložených kamerových záberoch, ktorá by svojimi vedomosťami mohla napomôcť náležitému objasneniu tohto skutku. Akékoľvek informácie k totožnosti tejto osoby, k jej súčasnému pohybu alebo pobytu nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky 12. jún 2018

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru