Jednou vetou

To sa len tak nevidí: Policajtka alebo umelecká maliarka?

Policajná vyšetrovateľka v Starej Ľubovni vo voľnom čase takto maľuje

foto: facebook

Ostanete v nemom úžase, keď uvidíte, čo majú na polícii v Starej Ľubovni. Policajnú vyšetrovateľku aj umeleckú maliarku a to všetko v jednej osobe! Tá si popri každodennej práci našla čas, aby steny priestorov, v ktorých spolu s kolegami pracuje, neboli prázdne a fádne. Len sa na to pozrite, aké nádherné dielo vytvorila. Tu naozaj platí tak trochu s nadhľadom - radosť chodiť na políciu, inak obraz neuvidíte.

Polícia SR na sociálnej sieti zverejnila milú kuriozitu o jednej ich zamestnankyne. Podľa informácií na Okresnom riaditeľstve Policajného zboru v Starej Ľubovni pribudlo umelecké dielo. Lenže, nepotrebovali žiadneho akademického maliara. Túto kresbu vytvorila ich kolegyňa.

To je vodič? Chrapúň za volantom! Pozrite sa na toto video

„Policajná vyšetrovateľka mjr. Mgr. Jana Dudžáková vo svojom voľnom čase vo vestibule budovy namaľovala obraz znázorňujúci históriu regiónu s dominantným Ľubovnianskym hradom. Maliarske dielo bude zamestnancom každodenne spríjemňovať pracovné prostredie. Touto cestou sa zároveň chceme jeho autorke úprimne poďakovať,“ uviedla na facebooku Polícia SR.

Zničil ho nový zákon: Čo unavilo ministra financií v parlamente?

Len sa na to pozrite, aká kresba zdobí priestory Okresného riaditeľstva polície v Starej Ľubovni.

Ako v galérii. Obraz, ktorý namaľovala policajná vyšetrovateľka v Starej Ľubovni
Policajná vyšetrovateľka mjr. Mgr. Jana Dudžáková vo svojom voľnom čase vo vestibule budovy namaľovala obraz Ľubovnianskeho hradu

zdroj: facebook Polícia SR

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru