Jednou vetou

Toto je nová prvá dáma Bratislavy

Matúš Vallo s manželkou Lindou

autorská koláž hlavne.sk, Facebook

Počas volebnej noci ju konečne spoznali všetci Bratislavčania. Matúš Vallo (41) suverénne zvíťazil a stal sa novým primátorom hlavného mesta. Vo volebnom štábe na výsledky celý večer spolu s ním čakala aj jeho manželka Linda, ktorú doteraz takmer nikto nepoznal. Toto je príbeh ich šťastného manželstva!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Po víkende Slovensko spoznalo nových primátorov a starostov. Hlavnému mestu bude najbližšie štyri roky šéfovať architekt, hudobník aj aktivista Matúš Vallo. Ten ešte pred tromi rokmi vyskladal tím odborníkov, s ktorými sa pripravoval na komunálne voľby. Oporou mu po celý čas bola jeho manželka Linda. Kto je nová pani primátorová?

Vallo vyhral v Bratislave, primátori SMER-SD skončili v Košiciach, Nitre aj Žiline

„Ich vzťah sa začal ešte keď chodila Linda na strednú školu, niekedy pred 20-timi rokmi. Už vtedy si ho všimla, ako začínajúceho hudobníka v skupine Para, veľmi sa jej páčil, chodila na jeho koncerty a zaľúbila sa do neho,“ povedal pre hlavne.sk náš zdroj, ktorý tvrdí, že sa dodnes neustále dopĺňajú a ich vzťah je veľmi silný. „Potom, keď išla Linda na vysokú školu, zobrali sa a plánujú aj rodinu,“ dodáva zdroj z ich blízkeho okolia.

Valla podporil počas volebnej noci aj milionár Trnka z Esetu. Na kampaň mu dal desaťtisíce!

Manželov Vallovcov možno bežne stretnúť aj pri prechádzke Starým mestom v Bratislave, kde bývajú a častou venčia psíka, ktoré ho si pred pár rokmi osvojili z útulku. Linda je neskutočne pyšná, ako sa to Matúšovi podarilo, drel na pláne o Bratislave skoro tri roky. Samozrejme, trávil veľa času v teréne a preto sme sa jej počas volebnej noci za tú trpezlivosť aj oporu veľmi poďakovali,“ uzavrel náš zdroj.

Vallo verí, že je súčasťou väčšej zmeny na Slovensku

Okrem toho Vallo svojej manželke predčasom zložil aj pesničku Linda (nájdete nižšie) a stalo sa pravidlom, že na každom albume skupiny Para je podľa našich informácií jedna pesnička venovaná a zložená práve manželke nového primátora Bratislavy.

Sponzori Matúša Valla z Esetu mlčia o plánoch v Bratislave

Na aktuálnu situáciu v úspešnej hudobnej skupine reagoval spevák Pary, Tomáš „Lasky“ Šedivý. Počas volebnej noci zavesil na sociálnej sieti status o tom, že hľadajú nového basgitaristu. „To je len taký fórik, ale s Matúšom sme ako kapela ešte nehovorili, ako to bude stíhať popri primátorovaní, no veríme, že to nejako dá naraz“ povedal pre hlavné.sk spevák skupiny Para Lasky.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Matúš Vallo predčasom zložil túto pesničku pre svoju manželku Lindu:

Pridajte sa k nám na facebooku – viac informácií nájdete TU

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru