Jednou vetou

Toto je zúfalec medzi zlodejmi – kradol rovno pred kamerami

Zlodej, ktorý kradol rovno pod kamerami v nákupnom centre

foto: FB Polícia SR

Spackal to na plnej čiare! Kradol rovno pod kamerami v obchodnom centre a ulakomil sa na lacný mobil, ktorý nestojí ani 100€. Pozrite si video a možno "zlodeja - amatéra" spoznáte. Polícia prosí o pomoc.

„Hlavne nenápadne“ toto bolo asi kľúčové motto, zlodeja, ktorý úradoval v známom bratislavskom nákupnom centre. Ten si však neuvedomil, že priestor je monitorovaný bezpečnostnými kamerami a  tak sa jeho spackaný výkon teraz šíri internetom.

Dávajte si pozor v MHD. Takto sa kradnú mobily!

„Podľa polície,  doposiaľ neznámy páchateľ odcudzil ešte v apríli t.r. v priestoroch jednej z predajní obchodného centra na Ivánskej ceste v Bratislave, bez použitia násilia mobilný telefón. Svojím konaním spôsobil škodu vo výške 80 ,- €.“ uviedla polícia na sociálnej sieti a verejnosť teraz žiada o pomoc.

Bugár: Ministerka vnútra už vie, kto bude novým policajným prezidentom

V tejto súvislosti policajti pátrajú po doposiaľ neznámom mužovi, ktorý by svojimi vedomosťami mohol napomôcť pri objasnení tohto skutku. Ak ho poznáte, neváhajte zavolať na známe číslo 158, alebo oznámiť na najbližšom oddelení Policajného zboru.

Pozrite si video:

Krádež v obchodnom centre

"HLAVNE NENÁPADNE": KRÁDEŽ V OBCHODNOM CENTREDoposiaľ neznámy páchateľ odcudzil dňa 22.04.2018 v priestoroch jednej z predajní obchodného centra na Ivánskej ceste v Bratislave, bez použitia násilia mobilný telefón. Týmto konaním bola spôsobená škoda v celkovej výške 80 ,- €. V tejto súvislosti policajti pátrajú po doposiaľ neznámom mužovi, ktorý by svojimi vedomosťami mohol napomôcť pri objasnení tohto skutku.

Posted by Polícia Slovenskej republiky on 21. máj 2018

Záznam z videa – Polícia hľadá tohto muža, ktorý kradol v SC AVION v Bratislave:

 

zdroj: FB Polícia SR

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru