Jednou vetou

Pri nehode v Dežericiach utrpel zranenie jeden človek

Ilustračné foto

Foto: TASR

V katastri Dežeríc v okrese Bánovce nad Bebravou sa v stredu (18.7.) podvečer zrazili dodávka a osobné auto. Pri dopravnej nehode, ktorá si vyžiadala zranenie jednej osoby, zasahovali štyria príslušníci Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) z Bánoviec nad Bebravou s jedným zásahovým vozidlom. Informoval vo štvrtok TASR hovorca hasičov v Trenčianskom kraji Marián Petrík.

„Hasiči z Bánoviec nad Bebravou zabezpečili miesto udalosti, preverili zdravotný stav všetkých účastníkov dopravnej nehody a zranenej osobe poskytli predlekársku prvú pomoc. Následne vykonali protipožiarne opatrenia a stabilizovali dodávkové vozidlo, ktoré zostalo následkom udalosti naklonené pri krajnici vozovky, pričom hrozilo, že sa prevráti,“ opísal Petrík.

Najlepšia nemocnica na Slovensku je podľa mamičiek v Martine

Po zdokumentovaní udalosti políciou hasiči podľa neho asistovali pri bezpečnom vytiahnutí dodávky a naložení havarovaného automobilu na vozidlo odťahovej služby. „Následne prostredníctvom sorpčnej látky na mieste udalosti zachytili a odstránili vytečené prevádzkové kvapaliny,“ dodal.

Môže vás zaujímať

Mladík napadol v okrese Trenčín rodičov a sestru