Jednou vetou

V Prievidzi sa zrazilo auto s autobusom

ilustračné foto, hlavne.sk
Na sídlisku Píly v Prievidzi sa v piatok popoludní zrazilo osobné auto s autobusom. Pri nehode zasahujú hasiči z Prievidze, informovala Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ).

Aktualizované 16.50

K nehode autobusu a osobného auta došlo krátko pred 15.00 h. V čase udalosti sa v autobuse podľa HaZZ nachádzalo 15 osôb.

Záchranári evidujú následkom nehody troch zranených ľudí, na mieste zasahovali dve ich posádky. „Išlo o dve ženy a jedného muža. Všetci utrpeli ľahké zranenia a previezli ich do nemocnice v Bojniciach,“ ozrejmila  hovorkyňa skupiny Falck Katarína Načiniaková.

Polícia vyšetruje poškriabanie áut na sídlisku v Bardejove

Informáciu o troch ľahko zranených potvrdila aj polícia. „K dopravnej nehode malo dôjsť tak, že vodič osobného auta Škoda Fabia jazdiaci po Ulici B. Björnsona nedal pri vychádzaní na hlavnú cestu na Ulici M. R. Štefánika prednosť autobusu, následkom čoho došlo k ich zrážke,“ opísal trenčiansky krajský policajný hovorca Pavol Kudlička. Policajti podľa neho požitie alkoholu u vodičov nezistili a príčiny dopravnej nehody vyšetrujú.

Môže vás zaujímať

V Priepasnom položili vence k pamätníku Štefánika