Jednou vetou

Trnava zatvára mestský úrad, úradníci však budú v práci

Ilustračné foto

TASR

Občania si môžu naďalej svoje záležitosti vybavovať telefonicky alebo e-mailom, dôvodom je prevencia na zamedzenie šírenia koronavírusu.

Mestský úrad v Trnave bude od piatku 13. marca pre verejnosť až do odvolania zatvorený, vrátane klientského centra, podateľne, pokladne a ohlasovne pobytov. Občania si môžu naďalej svoje záležitosti vybavovať telefonicky alebo e-mailom. Ide o preventívne opatrenie na zamedzenie šírenia ochorenia COVID-19, týka sa budovy na Trhovej ulici 3, ako aj radnice na Hlavnej ulici.

„Cieľom tohto opatrenia mestskej samosprávy je znížiť riziko šírenia koronavírusu v priestoroch, kde sa zvyčajne zhromažďuje alebo vystrieda väčší počet návštevníkov,“ povedal o opatrení primátor Peter Bročka.

Občania mesta sa podľa neho nemusia obávať, že nevybavia svoje záležitosti a zmeškajú prípadné termíny alebo platby. „Zamestnanci mestského úradu naďalej pracujú v normálnom režime a služby občanom budú poskytovať prostredníctvom e-mailov aj telefonického kontaktu,“ dodal primátor Bročka. Kontakty na jednotlivých zamestnancov nájdu ľudia na webe mesta.

Môže vás zaujímať

Nahlásenú bombu na súdoch nenašli