Jednou vetou

Aktualizované: Zranený muž po streľbe je v kritickom stave, útočníka našli mŕtveho

Na snímke polícia na mieste streľby na Holíčskej ulici v bratislavskej Petržalke 22. mája 2019.

foto: TASR - Pavol Zachar

V bratislavskej mestskej časti Petržalka, na Holíčskej ulici, došlo v stredu krátko pred 16.00 h k streľbe. Zranil sa pri nej muž, ktorý bol prevezený do jednej z bratislavských nemocníc. Potvrdila polícia i záchranári. Hľadaného útočníka našli ešte v stredu večer mŕtveho!

Pre intenzívny dážď zasahuje na severe viac ako 110 hasičov

„Policajti na mieste vykonávajú všetky potrebné neodkladné a neopakovateľné úkony a vzhľadom k tomu, aby nedošlo k ich zmareniu, nie je možné v tejto chvíli poskytnúť k prípadu žiadne bližšie informácie,“ uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Lucia Mihalíková.

„Pacient je aktuálne v kritickom stave, bol uvedený do umelého spánku. Momentálne sú mu realizované všetky potrebné vyšetrenia, ktorými môžu naši lekári vylúčiť iné poranenia,“ spresnila hovorkyňa Univerzitnej nemocnice Bratislava Eva Kliská.

„Všetky informácie o pohybe uvedenej osoby žiadame oznámiť na číslo 158,“ vyzýva polícia na sociálnej sieti. Hľadaný muž je vysoký približne 180 centimetrov.

Polícia v stredu večer podozrivú osobu našla mŕtvu v byte na petržalskej adrese. Podľa informácií mal hľadaný útočník spáchať samovraždu.

HĽADANÝ MUŽ JE MŔTVY, PRAVDEPODOBNE SPÁCHAL SAMOVRAŽDUĎakujeme za vašu pomoc pri pátraní.Pátranie sa týkalo tejto…

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky Streda 22. mája 2019

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru