V byte šéfa pobočky NAKA v Košiciach sa strieľalo – aktualizované

Ilustračné foto

foto: TASR

V byte šéfa pobočky Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) v Košiciach Jaroslava G. sa strieľalo. O život prišla jeho 40-ročná manželka. Informuje o tom Košický korzár na svojej webovej stránke.

aktualizované: 12:23

Podľa informácií denníka prišlo k streľbe v byte na Čordákovej ulici na Sídlisku KVP okolo piatej hodiny ráno. Výstrel mal vyjsť zo služobnej zbrane šéfa košickej pobočky NAKA. Na mieste zasahuje polícia, ktorá zaznamenáva stopy a vypočúva svedkov. Pracovať sa má s dvoma verziami, teda vraždou i samovraždou.

Na medziposchodí jedného z obytných domov na Čordákovej ulici v Košiciach bolo v piatok ráno nájdené telo ženy bez známok života. Ako pre TASR uviedla hovorkyňa Ministerstva vnútra SR Andrea Dobiášová, ide o manželku policajta.

„Na mieste sa vykonávajú neodkladné procesné úkony. Vzhľadom na to, že sa na mieste činu našla služobná zbraň, prípadom sa zaoberá Inšpekcia Ministerstva vnútra SR. Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia,“ uviedla Dobiášová.

„Nič nenasvedčuje tomu, že by malo ísť o vraždu. Taktiež policajti počas obhliadky našli list na rozlúčku,“ doplnila hovorkyňa rezortu vnútra s tým, že v tejto chvíli nie je možné poskytnúť žiadne bližšie informácie.

Môže vás zaujímať

V pondelok bolo na Slovensku na viacerých miestach rekordne teplé počasie