Jednou vetou

V Hurbanove sa stretli najlepšie masky

Karneval v Hurbanove, ktorý tradične organizuje Centrum voľného času, 11. 2. 2018

foto: CVČ Hurbanovo

Robot, drak, snehulienka ale aj kostra, piráti či pavúčia žena, červená čiapočka alebo aj Pipi dlhá pančucha. To je len zlomok masiek, ktoré prišli v nedeľu (11. 2.) do kultúrneho domu v Hurbanove na rozlúčku s fašiangami 2018. Malí aj veľkí zažili poriadnu zábavu so všetkým, čo k dobrému karnevalu patrí.

Masky od výmyslu sveta a všetky dokonale premyslené – tak to vyzeralo uplynulý víkend v Hurbanove. Centrum voľného času (CVČ) pripravilo pre všetky deti z mesta aj okolia tradičný karneval v maskách, ktorý si nenechali ujsť všetci milovníci zábavy aj fantázie.

V spoločenskej sále sa popoludní stretli piráti, kovboji, snehulienky, robot, drak, ale aj červená čiapočka či Pipi dlhá pančucha. Nechýbal ani filmový hrdina Thor prípadne veselý Mimoň. „Mám pocit, že sú tu všetky najobľúbenejšie postavičky z rozprávok. Rodičia aj deti si dali veľmi záležať na všetkých detailoch a hemží sa to tu maskami od výmyslu sveta. Porota bude mať čo robiť, úžasné! Zároveň ďakujem všetkým, ktorí akokoľvek prispeli k organizovaniu tejto zábavy pre tých najmenších v našom meste“ povedala hneď v úvode Mgr. Viera Györeová, riaditeľka CVČ Hurbanovo.

Programom sprevádzali moderátor Andrej Wallner a kondičný tréner Ján Habardík, ktorým slovo na chvíľu „uchmatol“ obľúbený Mr. Bubble a jeho bublinová show. Ten si pripravil pre všetkých prekvapenia s obrovskými bublinami, ale aj napínavé experimenty s ohňom.

Všetky masky sa potom roztancovali na diskotéke a po nej sa už porota musela popasovať s najdôležitejšou úlohou – vybrať víťaznú masku, pre ktorú bol pripravený horský bicykel aj sladkosti. Tie si mimochodom odniesli všetky deti, ktoré prišli na karneval.

Teší ma, koľko detí aj rodičov sa sem prišlo zabaviť. Najradšej by som odmenila všetky masky, ale cena je len jedna.“ povedala Ildikó Basternák, primátorka mesta Hurbanovo, ktorá originálnu masku ocenila tabletom.

Pozrite si fotogalériu z karnevalu 2018 v Hurbanove (kliknite na jednotlivé obrázky):

Pozrite si aj: Macron, Trump, Schulz, Merkelová, Orbán aj Kim Čong-Un na karnevale v Nemecku

Môže vás zaujímať

VIDEO: Pozrite sa, ako vyzerajú práce na novom bratislavskom obchvate