Jednou vetou

Vallo verí, že je súčasťou väčšej zmeny na Slovensku

Kampaň Matúša Valla bola úspešná a stal sa novým primátorom Bratislavy

autorská koláž hlavne.sk, facebook

Matúš Vallo sa stal novým primátorom hlavného mesta SR. "Milí priatelia, podporovatelia, Bratislavčania, Bratislave sa podarila veľká vec - dokázali sme to!!!" vyhlásil v prejave po 2:30 hod. v nedeľu ráno Matúš Vallo. Poďakoval sa aj Progresívnemu Slovensku a strane Spolu, ktorí ho podporovali a takisto iniciatíve Za slušné Slovensko, či manželke.

Bratislava: Nesrovnal zablahoželal Vallovi k funkcii primátora

Matúš Vallo vo svojom prejave upozornil, že jeho voľbou dali občania svoj hlas ľuďom, ktorí predstavujú úplne nový štýl politiky. „Je to skvelé, ďakujem  z celého srdca všetkým Bratislavčanom, je to skvelé!!!“ Bratislavčania si podľa neho želajú zmenu a je rád, že môže byť súčasťou tejto zmeny. „Verím, že výsledok v Bratislave bude súčasťou širšej zmeny na Slovensku,“ uviedol M.Vallo. Po jeho boku po celý čas stál a usmieval sa Ivan Štefunko z Progresívneho Slovenska.

Bratislava: Mika zablahoželal Vallovi, niekoľkokrát mu pripomenul zodpovednosť

Vallo poďakoval aj súčasnému primátorovi Ivovi Nesrovnalovi, s ktorým strávil posledné dva roky veľa času a mal ho veľa naučiť.

„Viedli sme kampaň, aká tu ešte nebola, Rovnako transparentne ako kampaň chceme riadiť aj naše mesto. Pridajte sa ku nám a spolu zmeníme Bratislavu na lepšie miesto pre život. Ďakujem pekne,“ vyhlásil Matúš Vallo.

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru