Jednou vetou

Veľkonočný víkend: Toto je ten najlepší program na sviatočné dni

Víkendové tipy posielajte na redakcia@hlavne.sk

autorská koláž hlavne.sk, Shutterstock

Jasno, slnečno a teploty až okolo 21 stupňov Celzia na celom území Slovenska! Veľkonočný víkend prinesie okrem dokonalého počasia aj množstvo skvelého programu. Pozrite si tie najlepšie akcie!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Ilustračné foto | Zdroj: canva.sk

SOBOTA

V sobotu vás čakajú veľkonočné jarmoky v Senci, Bešeňovej a Smrdákoch, o smäde vás jednoznačne nenechá Veľkonočný festival vína 2019 v Liptovskom Mikuláši. Veľkú noc oslávi aj Thermal park Bešeňová, ktorý má okrem zaujímavého programu pre návštevníkov pripravené aj veľkonočné prekvapenie. Veľkonočný program vás čaká aj na Trenčianskom hrade, Modrom kameni, Svätom Antone či v Zuberci.

FOTO: Vyberal fáro pre svoju princeznú. Pozrite sa, kde sme stretli úspešného Kaliho

Ilustračné foto | Zdroj: canva.sk

4. ročník veľkonočného florbalového turnaja Rulers Eastern Open bude prebiehať v Dolnom Kubíne, párty pod názvom Veľkonočná Oriental Show vás čaká v Kysuckom Novom Meste a poriadnu nádielku zábavy, alkoholu a zabíjačkových špecialít si vychutnáte na Zábave pri cimbále v Skalici. Degustácia vín zo štiavnickej sopky v Banskej Štiavnici vám prinesie výber tých najlepších vín.

VIDEO: Tomáš Klus nám prezradil, aké má plány!

Na skvelý program sa môžu tešiť aj milovníci hudby, a to napríklad na koncert Roba Opatovského v Banskej Bystrici, Folkový koncert Nanyho Hudáka v Banskej Štiavnici či koncert klasickej hudby Biela sobota v Kežmarku. Športoví nadšenci si užijú Beh oslobodenia v Turčianskej Štiavničke či Vrátna grill, chill, spring sess 2K19 v Terchovej.

NEDEĽA

Ilustračné foto | Zdroj: canva.sk

Veľkú noc sa bude v nedeľu oslavovať v Trenčianskych Tepliciach, Trenčíne, Modrom Kameni, Svätom Antone a Lednické Rovne si pripravili aj špeciálny veľkonočný program pre deti. Veľkonočné sviatky si užijete aj v múzeu v Zuberci, veľkonočná párty sa uskutoční v Čadci. V Stupave bude v nedeľu prebiehať Veľkonočná pátračka pre deti a rodičov.

FOTO: Speváčka Kristína to už nevydržala. Pozrite sa, kde si užíva

Záujemcovia o šport si nemôžu nechať ujsť Veľkonočné konské preteky v Liptovskej Sielnici, karneval na snehu Retro veľkonočné vajce v Kremnici, Veľkonočný beh maxergym 2019 v Dunajskej Strede či Veľkonočné radosti v Mýte 2019 v Mýte pod Ďumbierom. O dostatok dobrého vína sa postará Regionálna výstava vín v Radošovciach, zábavný stand up prinesie Ander z Košíc a Traja z Raja v Omšení a Memoriál Doda Suchého sa uskutoční v Handlovej.

Môže vás zaujímať

Letnú dovolenku plánuje zhruba 40 percent Slovákov, dve tretiny z nich chcú oddychovať doma