Jednou vetou

Poďte hlasovať za nové „ŠPZtky“ pre Bratislavu. Tieto skratky sú v ponuke

Aké budú nové "ešpézetky" v Bratislave?

autorská koláž hlavne.sk

Ako hitparáda. Polícia spustila hlasovanie a do finále postúpia dve "najsilnejšie skratky". Verejnosť bude mať znovu príležitosť vyjadriť svoj názor a formou ankety vybrať novú skratku pre Bratislavský okres spomedzi štyroch návrhov BD, BE, BI alebo BT. Prvá časť ankety sa začala v piatok na oficiálnej stránke Policajného zboru (PZ) na sociálnej sieti. Urobme si miniprieskum hlavne.sk a hlasujte v našej ankete nižšie!

Výber novej skratky bude mať tri kolá. V prvom – od piatka do polnoci 8. októbra – pôjde o výber medzi BD a BE. V druhom kole, ktoré bude od 8. októbra do polnoci 22. októbra, sa bude vyberať medzi BI a BT. Od 1. novembra do polnoci 22. novembra bude finále medzi vybranými semifinalistami.

Parkovisko ministerstva dopravy zaplnili namiesto áut deti

„Každý registrovaný užívateľ si bude môcť vybrať jeden návrh. Anketa bude podporovaná zdieľaním aj na iných stránkach ministerstva vnútra,“ podotkol hovorca Michal Slivka. Verejnosť bude informovaná o výsledkoch prvého semifinále a o začiatku ďalšieho kola 8. októbra.

Súčasná skratka BL sa pre označenie okresu Bratislava aj v minulosti vybrala na základe medializácie a následnej ankety. Ako sú na tom čitatelia hlavne.sk? Poďte hlasovať v ankete hlavne.sk:

Akú novú skratku by ste vybrali na "ŠPZtky" v Bratislave?

Loading ... Loading ...

Takto oficiálne spustila Polícia SR hlasovanie o novej „špztke“ pre Bratislavu:

 

Môže vás zaujímať

Letnú dovolenku plánuje zhruba 40 percent Slovákov, dve tretiny z nich chcú oddychovať doma