Jednou vetou

VIDEO: Auto vyletelo ako v sci-fi filme! Našťastie si to odniesli len plechy auta.

Auto vyletelo z cesty pred tunelom Bôrik v Bratislave

foto: facebook Polícia SR

Hrôzostrašná scéna ako z napínavého trileru. Obrovské šťastie mal vodič motorového vozidla, ktorý vo štvrtok (20. 12.) nad ránom havaroval pri tuneli Bôrik v Bratislave. Pozrite si video, ktoré zverejnila polícia na svojom facebooku.

Exkluzívne foto: Drucker zakladá stranu. Tajné stretnutie s koaličným poslancom

Miesto darčekov bude Bardejovčan pred Vianocami zháňať šikovného klampiara. Keď uvidíte, čo sa pritrafilo na obchvate v Bratislave v skorých ranných hodinách. Pri vodičovi stáli asi všetci svätí.

Vianoc sa nevedia dočkať. Pozrite sa, kto už má vyzdobený stromček!

„Dnes (20.12.2018) krátko pre 05:00 h nehoda osobného auta BMW pred tunelom Bôrik. Po dopade do tunela auto ostalo stáť na kolesách v smere jazdy. Vodičovi (44 ročný Bardejovčan) sa v podstate nič nestalo, bol len jednorázovo ošetrený, v aute bol sám. Dychová skúška na alkohol bola negatívna,“ informuje Polícia SR na svojom profile a zverejnila aj šokujúce video.

Exkluzívne: Video z vianočného fotenia Heringhovej s deťmi. To bola zábava!

Podľa zverejnených záberov vodič tesne pred vjazdom do tunela Bôrik vybehol z cesty cez odstavný pruh a spolu s autom vyletel do vzduchu, kde následne urobil kotrmelec a roztrieskané auto zostalo do príchodu záchranárov a policajných zložiek vnútri v tuneli v smere von z Bratislavy.

Neuveriteľná nehoda

NEUVERITEĽNÁ NEHODA: AUTO VYLETELO DO VZDUCHU PRI TUNELI BÔRIKDnes (20.12.2018) krátko pre 05:00 h nehoda osobného auta BMW pred tunelom Bôrik. Po dopade do tunela auto ostalo stáť na kolesách v smere jazdy Vodičovi (44 ročný Bardejovčan) sa v podstate nič nestalo, bol len jednorázovo ošetrený, v aute bol sám. Dychová skúška na alkohol bola negatívna.

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky Štvrtok 20. decembra 2018

Nájdete nás aj na facebooku – Pridajte sa k nám TU

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru