Jednou vetou

VIDEO: Chcel len zaparkovať. Zdemoloval rampu aj auto

Vodič pri parkovaní v podzemnej garáži nabehol autom rovno na vstupnú rampu

foto: facebook/montáž hlavne.sk

Roztrieskal dve autá aj rampu. Miesto nákupov v obchodnom centre musel volať minimálne odťahovku a servis áut. Kuriózna nehoda v podzemnej garáži. Pozrite sa, ako to vodič cez víkend napálil v Žiline so svojím autom do vstupnej rampy.

TIP: Chceš byť ako Adela? Imidž za pár stoviek

Je nečakanou a nemilou hviezdou internetu. Bežný víkendový výlet do nákupného centra sa zmenil na obvolávanie odťahovky, poisťovne, servisu áut. Z videa, ktoré polícia zverejnila na sociálnej sieti je vidieť, ako vodič so svojou Octaviou vletel rovno do príjazdovej rampy a nabehol na celé zariadenie. Poškodil pritom aj ďalšie vozidlo.

VIDEO: Pracujete s peniazmi? Pozor na takýchto podvodníkov!

Podľa záberov sa posádke nič nestalo, ale šok to musel byť riadny. Navyše, vodič po vystúpení ešte nechápavo zalamuje rukami. Niektorí diskutujúci si pod príspevkom vodiča doberajú, že chcel asi rýchlo skontrolovať podvozok, ďalší sa pridali na stranu poškodeného.

FOTO: Policajtka alebo modelka? Všetci sú z tejto paf!

V komentároch sa objavujú aj argumenty, že podobne je to v iných nákupných centrách, kde sú takéto zabezpečovacie rampy namontované nešťastne – hneď za zákrutou po vjazde do garáže. Posúďte sami, či to nie je aj rýchlosťou, akou vodič s autom prichádzal do podzemnej garáže. Tentoraz sa znovu potvrdilo staré známe – pomaly ďalej zájdeš. P.S. aj auto celé aj rampa sýta…

VIDEO: Kuriózna nehoda v podzemnej garáži v Žiline

Raritná nehoda

RARITNÁ NEHODA: ZAPARKOVAL SKORO, SKONČIL NA RAMPE…V sobotu 23. júna predpoludním došlo v Žiline pri vjazde do obchodného centra k dopravnej nehode. Na základe doteraz vykonaného šetrenia bolo zistené, že 57 ročný vodič (z okresu Žilina) viedol osobné motorové vozidlo Škoda Octavia do vjazdu obchodného centra. Potom z doposiaľ presne nezistených príčin prednou časťou vozidla narazil do zadnej časti osobného motorového vozidla Volkswagen Passat, ktoré viedol 23 ročný vodič (z okresu Žilina) v smere na parkovisko obchodného centra. Vozidlo Škoda následne narazilo do stojana s rampou.

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky Pondelok 25. jún 2018

 

VIDEO: Putin vo Viedni – a kde nechal svoju novú limuzínu?

Našli sa aj nápadité komentáre, ktoré vodičovi posielajú na zmiernenie nemilej nálady po tomto incidente legendárnu pesničku skupiny Elán – Kaskadér.

POZRITE SI AJ : S týmto fárom budú reprezentovať Slovensko

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru