Jednou vetou

MOTO: Kuriózna nehoda auta terčom vtipov (VIDEO)

Lietajúce auto ste mohli zahliadnuť už aj v Bratislave

autorská koláž hlavne.sk, Pinterest

To sú ale fóriky! Krátko pred Vianocami sa v hlavnom meste stala kuriózna nehoda. Auto vyletelo hrôzostrašne z cesty, vo vzduchu urobilo kotrmelec a dopadlo na začiatok tunela. Pri vodičovi stáli všetci svätí a nič sa mu nestalo. Teraz o tom koluje video, ktoré sa podobá na nové scény zo známeho akčného seriálu.

VIDEO: Takto sa plavil po Dunaji odtrhnutý pontón s reštauráciou!

Pár dní pred vianočnými sviatkami sa v Bratislave na obchvate stala dopravná nehoda. Vodič so svojím autom zišiel z cesty, nabehol na múrik a vyletel s autom do vzduchu, následne skončil na začiatku tunela Sitina v smere von z Bratislavy. Na šťastie si to odniesli len plechy drahého auta. Katastrofálne zábery vtedy zverejnila aj polícia.

FOTO: Drucker a jeho psí kukuč. Ohúri týmto ľudí?

Celá nehoda pripomínala poriadne akčnú scénu zo seriálu Knight Rider v hlavnej úlohe s Davidom Hasselhoffom. „Vodičovi (44-ročný Bardejovčan) sa v podstate nič nestalo, bol len jednorázovo ošetrený, v aute bol sám. Dychová skúška na alkohol bola negatívna,“ uviedli muži zákona. Na videu z bezpečnostných kamier vidno, ako vodič v letiacom aute stláča brzdový pedál, až sa napokon po salte vráti na zem.

MOTO: Ste motoristický labužník? Toto fáro môže byť vaše!

O celej nehode teraz koluje video, ktoré jednak pripomína známy seriál, ale aj varuje ostatných o tom, že opatrnosti nie je nikdy dosť.

Nájdete nás aj na facebooku – Pridajte sa k nám TU

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru