Jednou vetou

VIDEO: Pláva vo Váhu pri Hlohovci krokodíl?

ilustračné foto, pixabay.com
Kuriózny podnet rieši polícia v Hlohovci. V rieke Váh, ktorá mestom preteká má údajne plávať krokodíl! Ako sa tam tento nebezpečný predátor mohol ocitnúť nevedno. Rovnako nie je isté zo záberov, ktoré sa polícii dostali, či je naozaj toto zviera v rieke.

VIDEO: Pracujete s peniazmi? Pozor na takýchto podvodníkov!

Polícia Slovenskej republiky zverejnila na sociálnej sieti video od pani, ku ktorej sa dostalo video, na ktorom je vo Váhu pri Hlohovci neidentifikovateľné zviera pripomínajúce krokodíla.

Dávajte si pozor v MHD. Takto sa kradnú mobily!

Video malo byť natočené pred pár dňami. Muži zákona išli preveriť danú oblasť, avšak s negatívnym výsledkom.

To je vodič? Chrapúň za volantom! Pozrite sa na toto video

Ťažko povedať, čo na videu je, ale polícia radí – buďte pre istotu obozretní. Udalosť bola polícii oficiálne nahlásená ako „krokodíl vo Váhu“ – preto neberte túto informáciu ako špekulovanie polície, ale ako udalosť, ktorá bola takto oficiálne prijatá.

VIDEO: Vo Váhu údajne pláva krokodíl

Krokodíl vo Váhu?

AKTUÁLNE: KROKODÍL VO VÁHU?Na políciu sa obrátila pani, ku ktorej sa dostalo video, na ktorom je vo Váhu pri Hlohovci neidentifikovateľné zviera pripomínajúce krokodíla. Video malo byť natočené tento týždeň. Policajti išli preveriť danú oblasť s negatívnym výsledkom. Ťažko povedať, čo na videu je, buďte pre istotu obozretní. Udalosť bola polícii oficiálne nahlásená ako "krokodíl vo Váhu" – preto neberte túto informáciu ako špekulovanie polície, ale ako udalosť, ktorá bola takto oficiálne prijatá.

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky Sobota 21. júl 2018

 

Môže vás zaujímať

FOTO: Do parlamentu mieri strana, ktorá chce zlepšiť život v regiónoch a budovať vidiek