Jednou vetou

VIDEO: Polícia dolapila podpaľača áut z Petržalky!

V skorých ranných hodinách podpálil 30-ročný muž autá pred predajňou v Bratislave, 26. 5. 2020

Facebook Polícia SR

Neskutočné barbarstvo! Polícia po rannom požiari, ktorý bol úmyselne založený, zadržala po krátkom pátraní páchateľa. Škoda je takmer 200-tisíc eur a páchateľ sa môže dostať za mreže až na desať rokov.

Ranný požiar áut v Bratislave spôsobil škodu 200-tisíc eur.

Požiar vozidiel pred predajňou áut na Panónskej ulici nahlásili pred 05:30.

Ako agentúru SITA informovala Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru, hasiči po príchode začali s hasením požiaru troch vozidiel, sálavé teplo poškodilo aj štvrté vozidlo.

Pri požiari nebol nikto zranený, zásah hasičov trval približne hodinu. Presné príčiny požiaru vyšetrujú.

„V súvislosti s prípadom požiaru vozidiel na Panónskej ceste, o ktorom sme Vás informovali v predchádzajúcim príspevku policajti v priebehu niekoľkých hodín zadržali muža podozrivého zo spáchania tohto skutku. Podľa doterajších informácií mal 30 – ročný Bratislavčan na uvedenom mieste úmyselne zapáliť 4 motorové vozidlá. Týmto konaním mal spôsobiť škodu v celovej výške 194 233 ,- eur. Muž je dôvodne podozrivý zo spáchania zločinu Poškodovania cudzej veci. Podozrivý muž bol umiestnený do cely policajného zaistenia za účelom vykonania ďalších procesných úkonov. V prípade preukázania viny, hrozí páchateľovi za uvedené konanie trest odňatia slobody na 7 až 10 rokov,“ uviedla Polícia na sociálnej sieti.

Požiar na Panónskej ceste

ZADRŽANÝ PODPAĽAČV súvislosti s prípadom požiaru vozidiel na Panónskej ceste, o ktorom sme Vás informovali v predchádzajúcim príspevku policajti v priebehu niekoľkých hodín zadržali muža podozrivého zo spáchania tohto skutku. Podľa doterajších informácií mal 30 – ročný Bratislavčan na uvedenom mieste úmyselne zapáliť 4 motorové vozidlá. Týmto konaním mal spôsobiť škodu v celovej výške 194 233 ,- eur. Muž je dôvodne podozrivý zo spáchania zločinu Poškodovania cudzej veci. Podozrivý muž bol umiestnený do cely policajného zaistenia za účelom vykonania ďalších procesných úkonov. V prípade preukázania viny, hrozí páchateľovi za uvedené konanie trest odňatia slobody na 7 až 10 rokov. Bližšie okolnosti tohto prípadu sú aj naďalej predmetom vyšetrovania policajtov z piateho bratislavského okresu.

Uverejnil používateľ Polícia SR – Bratislavský kraj Utorok 26. mája 2020

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru