Jednou vetou

VIDEO: Polícia radí vodičom v Bratislave. Toto si začnite viac všímať

Bratislavu čakajú od 15. 2. 2019 rozsiahle dopravné obmedzenia

reprofoto facebook Polícia SR

Polícia Slovenskej republiky veľmi intenzívne apeluje na všetkých vodičov v Bratislave, aj tých, čo sa do mesta chystajú, aby sa dobre pripravili na zmeny na cestách. Tie sa začínajú až o pár dní, keď sa uzavrú doležité cestné ťahy, po ktorých dennodenne prejdu tisícky áut. Toto pomôže odvrátiť kolaps na cestách v hlavnom meste. Pozrite si video nižšie.

Bratislave hrozí obrovský kolaps. Na tieto cesty radšej zabudnite

O pár dní to vypukne! V hlavnom meste sa začínajú najrozsiahlešie stavebné práce v histórii Bratislavy, ktoré zasiahnu do života všetkých, čo chodia autom. Či už miestni, alebo aj „cezpoľní“.

Neznesiteľný zápach v Ružomberku: Údajný vinník dostal Krištáľové krídlo

Výstavba novej autobusovej stanice v lokalite Nivy, ale aj diaľničný obchvat D4R7 urobí niektorým šoférom riadne škrty. Okrem náhradných trás, ktoré budú musieť používať, by vodiči mali viac sledovať nové dopravné značenie na úsekoch, ktorých sa tieto zmeny týkajú. To sa na niektorých ťahoch hlavného mesta a v okolí výrazne zmení.

Dopravné peklo v Bratislave. Prišiel Vallo s dobrým riešením alebo ide len o reklamný trik?

V prípade nerešpektovania hrozia vodičom sankcie. Ako tomu predísť? Viac sledovať značky a pokiaľ je to možné, používať na jazdu Bratislavou mestskú hromadnú dopravu. Ak šoférujete, pozrite si video, ktoré zverejnila polícia a predídete zbytočným dopravným nedorozumeniam.

Dočasné dopravné označenia

VODIČI, VŠÍMAJTE SI DOČASNÉ DOPRAVNÉ OZNAČENIA V BRATISLAVEBratislavu čakajú rozsiahle dopravné obmedzenia, a preto je dôležité, aby vodiči sa nespoliehali na vlastnú znalosť úsekov, kde chodia dennodenne, ale aby si včas všímali zmeny a dočasné značky.

Uverejnil používateľ Polícia SR – Bratislavský kraj Sobota 9. februára 2019

VIDEO: Hviezda 90-tych rokov si pochvaľuje mladú manželku. Toto ho naučila!

Môže vás zaujímať

Policajti zachraňovali ženu na Via ferrate